Sylwia Przybysz pokazała ciążowy brzuch! Duży?

14 września 2019
Przez: : al.sobieraj

Sylwia Przybysz wraz z o dwa lata starszym od niej chłopakiem spodziewają się ich pierwszego dziecka. Para zna się już od 6 lat, a do roli rodziców przygotowywali się aż od roku! Zobaczcie, jaki brzuszek ma Sylwia!

Sylwia Przybysz

To 21- letnia polska wokalistka, a także youtuberka. Swoją karierę zaczęła 7 lat temu. Przygoda piosenkarki zaczęła się od wrzucania coverów na YouTube. Nie musiała długo czekać na zainteresowanie. W 2014 roku wytwórnia My Music doceniła jej talent i zaproponowali współpracę, która trwała aż do tego roku.

Jan Dąbrowski

Od roku 2011 publikował, jak również tworzył grafiki komputerowe. Potem poszerzył swoje horyzonty o zajmowanie się grami komputerowymi. Jego kanał na YouTube odniósł bardzo duży sukces, gdyż tego roku ilość subskrypcji osiągnęła aż ponad milion! Jan również jest wokalistą. Co więcej, nawiązał nawet kiedyś współpracę z Sylwią Przybysz i to był strzał w dziesiątkę, gdyż dzięki temu teraz są szczęśliwie zakochani!

Sylwia Przybysz ciążą

Gwiazda bardzo często podkreślała, że chciałaby zostać mamą w młodym wieku. Jej marzenia się spełniły i wokalistka spodziewa się właśnie pierwszego dziecka. Podobno nawet oświadczyła swojej rodzinie podczas Świąt Bożego Narodzenia, że wraz ze swoim chłopakiem planują zajść w ciążę. Sylwia Przybysz ogłosiła radosną nowinę zaraz po swoich urodzinach. Podzieliła się z fanami informacją, że jest w ciąży! Na Flesz Fashion Night Sylwia wraz z chłopakiem nie mogli ukryć radości, wokalistka chętnie pokazywała swój ciążowy brzuszek, a kreacją tylko podkreśliła wtedy jeszcze małe krągłości. Dziś zamieściła na InstaStories zdjęcie, na którym pokazuje już sporych rozmiarów brzuch ciążowy! Sami zobaczcie!

Sylwia Przybysz pokazała ciążowy brzuszek

Sylwia jest niesamowicie dumna ze swojego błogosławionego stanu i chętnie informuje swoich fanów na Instagramie o tym, jak zmienia się jej życie oraz ciało. Czekamy na więcej zdjęć!

Jan również nie może ukryć swojej radości i na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie z usg z rozczulającym podpisem:

Nawet nie wiecie kochani jak się cieszę, że mogę Wam o tym napisać! W momencie gdy dowiedzieliśmy się z @sylwiaprzybysz , że udało nam się dopiąć swego i będziemy mieli dzidzie, to chciałem wykrzyczeć to całemu światu – jestem przeszczęśliwym przyszłym tatusiem, który nie może się doczekać aż będzie mógł pocałować w czółko przyszłą Dąbrowską/Dąbrowskiego. Pisząc tego posta mam w oczach łzy szczęścia. Dom zbudowany, drzewo zasadzone… skarb – czekamy

źródła zdjęć: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej