Sylwia Przybysz urodziła! Została mamą po raz trzeci

30 maja 2023
Przez: : M.S.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski po raz trzeci zostali rodzicami! Celebrytka urodziła, o czy, poinformował jej partner na Instagramie.

Trzecia ciąża Sylwii Przybysz

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to jedna z najmłodszych par w polskim show-biznesie. Od wielu lat tworzą bardzo udany związek, którego owocami są trzy córeczki. Sylwia i Jan zaręczyli się w 2020 roku, jednak ich plany ślubne nieco się pokrzyżowały przez pandemię koronawirusa. Swój związek zwieńczyli małżeństwem w czerwcu ubiegłego roku.

Kilka miesięcy temu fani pary spekulowali na temat kolejnej ciąży celebrytki. Wówczas Sylwia dementowała plotki. Jednak na początku lutego influencerka zamieściła w swoich social mediach nowy post, w którym poinformowała, że jest w trzeciej ciąży. Przybysz opublikowała zdjęcie, na którym pozuje bez stanika z wyraźnie zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem. Pod postem zaroiło się od komentarzy z gratulacjami.

Od tego czasu Sylwia dumnie prezentowała swoje ciążowego krągłości. Przyszli rodzice trzeciej pociechy z niecierpliwością czekali na chwile, w której będą mogli poznać swoją kolejną córeczkę.

Jakiś czas temu Sylwia pochwaliła się zdjęciami ze swojego baby shower, co oznaczało, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Sylwia Przybysz urodziła!

W końcu nadszedł ten dzień i radosną nowiną pochwalił się Janek Dąbrowski. Dumny taty zamieścił na swoim InstaStory informację o tym, że jego trzecia córeczka jest już na świecie. Z inforamacji8 zamieszczonej przez Jana wynika, że Sylwia Przybysz urodziła nad ranem o 6:23. Zdradził także pierwszą literkę imienia maluszka:

“Witamy na świecie J <3 6:23” – napisał Janek Dąbrowski na swoim InstaStory.

Ponadto zamieścił relację, jak nalewa szampana bezalkoholowego, aby uczcić przyjście na świat swojego maleństwa:

“No to pora powitać nową kruszynę na świecie!”

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: Instagram Jana Dąbrowskiego/ Sylwii Przybysz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej