Sylwia Przybysz w stylizacji od polskiej projektantki. WOW!

17 października 2020
Przez: : K.M.

Sylwia Przybysz w stylizacji od znanej polskiej projektantki podbija świat mody! Młoda gwiazda nie zwalnia tempa w świecie mody. Sprawdźcie, gdzie i w jakiej cenie kupicie jej najnowszą kreację. Nie możecie tego przegapić!

Sylwia to bez dwóch zdań jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Swoją karierę zawdzięcza niezwykłemu talentowi wokalnemu, a jej utwory znajdują się na pierwszych miejscach list przebojów. Na swoim koncie ma pięć bestsellerowych płyt, w tym dwie wydane z zespołem Verba. Jej najnowszy singiel „NOVA” na portalu YouTube został odtworzony ponad 1,9 miliona razy!

Sylwia od kilku lat jest w szczęśliwym związku z najpopularniejszym youtuberem w Polsce – Janem Dąbrowskim. Niedawno, na świat przyszła ich pierwsza córka Pola. Ich zdjęcia możemy podziwiać między innymi na profilu wokalistki na portalu Instagram, gdzie widnieje pod nazwą @sylwiaprzybysz. Co ciekawe, jako jedna z nielicznych gwiazd w Polsce może pochwalić się tak ogromną liczbą followersów, ponieważ ma ich ponad 1,7 miliona! A jesteśmy pewni, że na tym się nie skończy. Oprócz tego Sylwia chętnie publikuje relacje zza kulis serialów, z najlepszych imprez, z egzotycznych wakacji oraz te przedstawiające jej niezwykłe kreacje.

Sylwia Przybysz w stylizacji od polskiej projektantki. WOW!

Młoda gwiazda w swojej najnowszej stylizacji postawiła na oryginalną kreację znanej projektantki Julii Kuczyńskiej. Mowa o długiej, oversizowej marynarce w najmodniejszym w tym sezonie kolorze – pomarańczowym. Marynarkę marki „Eppram” kupimy obecnie w promocyjnej cenie za 840 złotych! Do niej Sylwia dołączyła oryginalną torebkę, którą można nosić na dwa sposoby, jako kopertówkę lub nerkę. Ta modowa perełka od tej samej marki i w podobnym odcieniu pomarańcza kupimy w cenie 690 złotych. Całość wygląda obłędnie, a pod jej zdjęciem nie mogło zabraknąć pozytywnych komentarzy od jej fanów:

„Śliczna 🥰❤️”

„Modelka❤️😍”

„Ślicznie wyglądasz piękna 😍”

„Cudowna ❤️😍”

A Wy co sądzicie o najnowszej stylizacji Sylwii od znanej marki „Eppram”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej