Sylwia Przybysz zmieniła kolor włosów! Jej fani są zachwyceni!

17 czerwca 2020
Przez: : M.J

Na Instagramie Sylwii Przybysz pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy ją w nowym kolorze włosów. Młoda wokalistka zdecydowała się na znacznie jaśniejszy kolor, niż miała do tej pory i musimy przyznać, że w nowej odsłonie wygląda bardzo korzystnie! Zobaczcie! Sylwia Przybysz zmieniła kolor włosów!

Sylwia Przybysz pomimo tego, że 28 sierpnia skończy dopiero 22-lata, to ma na swoim koncie wiele sukcesów. Swoją karierę rozpoczynała od nagrywania coverów utworów znanych gwiazd, dzięki czemu została zauważona przez producentów muzycznych, którzy pomogli wydać jej pierwszy profesjonalny singiel. Na uwagę zasługuje również fakt, że profil na Instagramie Przybysz obserwuje w tym momencie 1,6 miliona internautów!

Partnerem Sylwii jest Janek Dąbrowski, który między innymi był jednym z prowadzących program “The Voice Kids”. Połączyło ich nie tylko wielkie uczucie, ale również pasja do muzyki. Para doczekała się również córeczki, która przyszła na świat 14 stycznia tego roku. Chociaż niektórzy zarzucali im, że zbyt wcześnie zdecydowali się na powiększenie swojej rodziny, to oni w wielu wywiadach podkreślali, że od zawsze chcieli zostać rodzicami.

Sylwia jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie. Znajdziemy tam rodzinne fotografie całej trójki, jak i zdjęcia z codziennego życia młodych rodziców. Tym razem pojawiło się tam zdjęcie Przybysz, na którym możemy zobaczyć, że zdecydowała się znacznie rozjaśnić swoje włosy! Zobaczcie!

Sylwia Przybysz zmieniła kolor włosów!

Przybysz zdecydowała się znacznie rozjaśnić swoje włosy i nieco je skrócić. Chociaż od długiego już czasu pozostawała wierna jednej fryzurze, to ta zmiana wyraźnie zachwyciła jej obserwatorów. Komentarze pod zdjęciem mówią same za siebie:

“Piękna mama❤️”

“Śliczne włoski ❤️”

“Jaka piękna 💕”

Nie da się ukryć, że Sylwia zawsze może liczyć na ciepłe słowa od swoich fanów, których ma naprawdę wielu. Śmiało można powiedzieć, że idealnie pasuje w tym wypadku powiedzenie “ładnemu we wszystkim ładnie”, bo nam również podoba się nowa fryzura Sylwii!

A Wam, jak się podoba?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej