Połącz się z nami

Sylwia Szostak zmieniła kolor włosów! Metamorfoza zachwyciła jej fanów!

Moda i uroda

Sylwia Szostak zmieniła kolor włosów! Metamorfoza zachwyciła jej fanów!

Sylwia Szostak na swoim profilu pochwaliła się zdjęciem, na którym od razu w oczy rzuca się jej nowy kolor włosów. Nie da się ukryć, że ta metamorfoza spodobała się internautom i nawet jej mąż Akop nie kryje, zachwytu nad swoją małżonką w nowej fryzurze! Zobaczcie, czy i Wam się spodoba! Sylwia Szostak zmieniła kolor włosów!

Sylwia i Akop Szostak są jedną z najbardziej znanych fit par w polskim show-biznesie. Obydwoje chętnie dzielą się zdjęciami w sieci.

Na profilu trenerki możemy znaleźć wiele fotek, w których prężnie eksponuje swoją sylwetkę. Jak wiemy, idealna figura Sylwii jest wynikiem wielu godzin spędzonych na siłowni, jak i przestrzegania diety. Niemniej jednak to, czym się zajmuje wymaga od niej, utrzymania perfekcyjnej sylwetki.

Nie da się ukryć, że Sylwia ma ogromną rzeszę fanów, którzy śledzą jej profil na Instagramie. Osób obserwujących wciąż przybywa, a na ten moment profil kobiety śledzi ponad 400 tysięcy internautów! Możemy tam znaleźć wiele porad odnośnie zdrowego stylu życia, jak i również zdjęcia z podróży Szostaków. Tym razem na jej profilu pojawiło się zdjęcie na którym naszą uwagę przykuł nowy kolor włosów trenerki!

Sylwia Szostak zmieniła kolor włosów!?

Dodając zdjęcie Sylwia zadała swoim obserwatorom pytanie.

„Jestem kobietą.
…a jaka jest Twoja supermoc? 😈😏”

Pod tym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a nowy kolor włosów nie uszedł uwadze internautów. Jedni przyznali, że Sylwia w ciemnych włosach prezentuje się bardziej drapieżnie. Jednak jej mąż Akop, chciałby swoją małżonkę już na stałe widzieć w takim kolorze włosów!

” Proszę na stałe taki kolor!!”

„Pięknie ci w tym kolorze 😍😍😍”

„Od dawna wiedziałam, że jesteś właśnie Wonderwoman😉☺️🧡”

Musimy przyznać, że i nam Sylwia w wersji Wonderwoman przypadła do gustu. Być może za namową internautów da się przekonać i faktycznie zafarbuje swoje włosy. Bez wątpienia byłaby to jedna z najgłośniejszych metamorfoz w polskim show-biznesie!

A Wy w którym kolorze włosów wolicie Sylwię?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry