Syn Cristiano Ronaldo zmarł podczas narodzin! Piłkarz opublikował poruszający wpis…

18 kwietnia 2022
Przez: : M.J

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez nie kryli szczęścia, kiedy okazało się, że już niebawem po raz kolejny zostaną rodzicami. Tym razem piłkarz i jego piękna partnerka oczekiwali bliźniąt-chłopca i dziewczynki. Teraz Ronaldo za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformował o śmierci synka. Jak podkreślił – “to największy ból, jaki mogą odczuwać rodzice”.

Rodzina Cristiano Ronaldo

Pod koniec października 2021 roku piłkarz wraz ze swoją ukochaną poinformowali, że już niebawem do gromadki ich dzieci dołączą kolejne dwie pociechy. Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są już rodzicami czwórki dzieci. Troje z nich urodziły dla piłkarza matki zastępcze, natomiast jedna z córek jest owocem miłości piłkarza i Georginy.

Zobacz także: Cristiano Ronaldo zdradził płeć bliźniąt! Pokazał urocze nagranie!

Cristiano Ronaldo z rodziną.
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez z dziećmi.

Ronaldo i Rodriguez nie ukrywali, że są bardzo szczęśliwi iż po raz kolejny będą mogli zostać rodzicami. Tym razem na świecie miały pojawić się bliźnięta-chłopiec i dziewczynka. Niestety, ale jak poinformował Ronaldo na swoim profilu w mediach społecznościowych, chłopczyk zmarł podczas narodzin.

Syn Cristiano Ronaldo nie żyje

Na Instagramie jednego z najlepszych piłkarzy na świecie pojawił się wpis, w którym Ronaldo poinformował o tragedii, która spotkała jego rodzinę.

“Z największym smutkiem musimy ogłosić, że nasz mały chłopiec odszedł. To największy ból, jaki mogą odczuwać rodzice. Tylko narodziny naszej małej dziewczynki dają nam siłę do przerwania tego momentów z pewną nadzieją i radością. Chcemy podziękować doktorom i pielęgniarkom za ich opiekę i wsparcie. Wszyscy jesteśmy zdruzgotani tą stratą i chcielibyśmy poprosić o prywatność w tym bardzo trudnym czasie. Nasz mały chłopczyku, jesteś naszym aniołem. Zawsze będziemy cię kochać”.

To samo oświadczenie pojawiło się na profilu Georginy Rodriguez. Słowa wsparcia płyną do rodziny piłkarza z każdej strony świata.

Źródło: Instagram Cristiano Ronaldo / Georginy Rodriguez

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej