Syn Dominiki Tajner – Wiśniewskiej walczy o życie na OIOMie! Jest oficjalna informacja o stanie jego zdrowia!

3 maja 2019
Przez: : M.S.

Dramatyczna wiadomość obiegła media, w czwartek, do szpitala trafił  syn Dominiki- Wiśniewskiej, Maksymilian Idzik! Chłopak walczy o życie! Żona Wiśniewskiego opublikowała oficjalne oświadczenie w social- mediach!

Ostatni okres w życiu Dominiki nie należy do zbyt szczęśliwych. Problemy z długami, rozstanie z mężem, a teraz ten tragiczny wypadek syna.

Jak poinformowała przyjaciółka żony lidera „Ich Troje”, do tragicznego wydarzenia doszło w czwartek, kiedy to z niewiadomych przyczyn syn Dominiki stracił przytomność i natychmiastowo został przewieziony do szpitala, gdzie trafił na OIOM. Jego stan określono jako poważny.

https://www.instagram.com/p/Bw9xRbflQEE/

Jak podał Super Express, matka nastolatka jest przerażona i bezradna:

„Dominika jest przerażona. Sytuacja jest dramatyczna. Najgorsze dla niej, że Polska zrobiła sobie majówkę i nie ma jak zdiagnozować chłopaka! Maks stracił przytomność i trafił na OIOM”.

W piątek o stanie zdrowia syna, Dominika poinformowała we wpisie na Instagramie:

„W imieniu Dominiki Tajner i jej najbliższych, dziękujemy za słowa wsparcia, modlitwę i pozytywną energię, które dostajemy od Was. To bardzo ważne w czasie, kiedy Maks walczy o zdrowie.Jednocześnie prosimy, szczególnie media o uszanowanie trudnego dla wszystkich czasu. Lekarze, pielęgniarki i cały personel szpitala robią wszystko, co możliwe, żeby uzdrowić Maksia i wszystkie dzieci, które tego potrzebują. To cudowni ludzie, dlatego proszę raz jeszcze, żeby nie snuć krzywdzących teorii.”

https://www.instagram.com/p/Bw_mUPDA7Td/

Nie wiadomo, co stało się przyczyną utraty przytomności i tak poważnego stanu zdrowia chłopca.

Życzymy Maksymilianowi szybkiego powrotu do zdrowia oraz mocno wspieramy jego rodziców !

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz