Syn Edyty Górniak miał walczyć na Fame MMA – artystka ostro skomentowała sprawę!

14 września 2020
Przez: : MC

Za nami 7. edycja popularnej gali Fame MMA. Okazuje się, że propozycję walki otrzymał także syn Edyty Górniak – Allan Krupa. Artystka dosadnie skomentowała tą propozycję. Syn Edyty Górniak miał walczyć na Fame MMA!

Allan Krupa – syn Edyty Górniak, urodził się 27 marca 2004 roku. Obecnie uczęszcza do liceum wojskowego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach. Trzeba przyznać, że piosenkarka często zdradzała informacje z życia prywatnego syna, przez co chłopak poniekąd również stał się osobą popularną. Co ciekawe, wystąpił gościnnie u Youtuberek znanych jako BEKSY w filmie pt. „Rodzaje uczniów w szkole 2”. Próbował swoich sił również jako DJ oraz wystąpił w programie „My Way” u boku swojej mamy. Ojcem Allana jest Dariusz K., który został skazany na 6 lat więzienia za śmiertelne potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych. Edyta zdradziła, że mężczyzna od lat nie interesował się synem.

Źródło: https://www.instagram.com/edytagorniak/

Piosenkarka wielokrotnie wspominała, że syn jest niezwykle przedsiębiorczy i zaradny. W maju wyznała, że Allan nawet charytatywnie podjął się pracy na strzelnicy. Ponadto, niedawno do mediów trafiła informacja, że chłopak rozpoczął swoją pierwszą w życiu, prawdziwą pracę! Co ciekawe, prosił o anonimowość i zwrócił się z prośbą do swojej mamy, aby nie odwiedzała go w pracy. Nie chciał bowiem, aby pozostali pracownicy zorientowali się, że jest osobą publiczną. Dumna artystka opowiedziała o wszystkim w rozmowie z Faktem. Zobacz: Syn Edyty Górniak znalazł pierwszą pracę! Czym się zajmuje?

Źródło: https://www.instagram.com/edytagorniak/

Syn Edyty Górniak miał walczyć na Fame MMA

Fame MMA każdej edycji cieszy się ogromną popularnością. W oktagonie spotykają się celebryci i znane osoby, które próbują swoich sił w sztukach walki. Okazuje się, że propozycję wystąpienia na gali otrzymał także Allan Krupa. Warto zaznaczyć, że chłopak nie ma jeszcze ukończonych 18. lat, przez co decyzja musiała zostać podjęta przez jego mamę. Edyta Górniak w rozmowie z Faktem skomentowała zaistniałą sytuację:

“Powiedziałam mu, że dopóki żyję, to nie. Może jak skończy 18 lat i będzie chciał odpowiadać za to, że ma coś złamane. Nie wyobrażam sobie patrzeć, jak on się z kimś bije, bo to jest agresja” – skwitowała.

Myślicie, że Allan mimo wszystko chciałby wystąpić na Fame MMA?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz