Połącz się z nami

Syn Magdy Gessler oświadczył się ukochanej! Okazały pierścionek i miejsce robią wrażenie

Tadeusz Muller i Małgorzata Downar.

Z życia gwiazd

Syn Magdy Gessler oświadczył się ukochanej! Okazały pierścionek i miejsce robią wrażenie

Syn Magdy Gessler na swoim profilu w mediach społecznościowych podzielił się szczęśliwą nowiną. Na palcu jego ukochanej Małgorzaty Downar pojawił się piękny pierścionek zaręczynowy, a sceneria i wybór miejsca to marzenie niejednej kobiety. Kim jest wybranka Tadeusza Müllera?

Partnerka Tadeusza Müllera

Najstarsza pociecha Magdy Gessler, czyli jej ukochany syn Tadeusz Müller stroni od pokazywania swojego życia prywatnego. Tak samo jak mama został miłośnikiem kuchni i spełnia się w tym kierunku. Choć nie za wiele wiadomo na temat jego życia prywatnego, to jak donoszą media przez 13 lat był w związku z Blanką Zawadą. Kiedy okazało się, że para się rozstała Tadeusz nie zdradzał, czy jego serce ponownie jest zajęte.

„Po bardzo dobrym związku przyszła pora na zmianę. Rzeczywiście, rozstaliśmy się po 13 latach z Blanką, ale nadal utrzymujemy relacje zawodowe, mamy wspólne psy i dużo rzeczy, które musimy wspólnie prowadzić. Takie są zmiany”– powiedział po rozstaniu.

Pierwszy raz pochwalił się swoją nową partnerką w maju br. Małgorzata Downar na co dzień prowadzi agencję, która zajmuje się efektownym zarządzaniem biznesem. Pracowała również jako dyrektor zarządzająca marką Jessiki Mercedes oraz swoich sił próbowała we współpracy z Joanną Przetakiewicz i jej marką La Mania.

Zobacz także: Syn Magdy Gessler pokazał ukochaną. Co wiemy na jej temat?

Tym razem Tadeusz Müller był nieco bardziej wylewny na swoim profilu w mediach społecznościowych, gdzie pokazał zdjęcia i nagrania. Uwagę zwraca nie tylko przepiękny pierścionek zaręczynowy, ale również sama sceneria.

Tadeusz Müller oświadczył się

Tadeusz postanowił oświadczyć się swojej ukochanej podczas wyjazdu na Majorkę. Para wybrała się w rejs motorówką przy zachodzie słońca i to właśnie wtedy Müller poprosił Małgorzatę o rękę.

„Jesteś najwspanialszą osobą na świecie!”– napisał syn Magdy Gessler.

Na profilu ukochanej Tadeusza również pojawiły się relacje z chwili, kiedy powiedziała TAK. Nam nie pozostaje nic innego jak pogratulować zaręczyn. Nie możemy się już doczekać, aż para pochwali się ślubnymi fotkami!

Romantyczne zdjęcie Tadeusza Mullera i Małgorzaty Downar.
Tadeusz Muller z narzeczoną.

Źródło: Instagram Tadeusza Mullera.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry