Połącz się z nami

Syn Zenona Martyniuka bierze rozwód! Teściów nazwał „psycholami”!

News

Syn Zenona Martyniuka bierze rozwód! Teściów nazwał „psycholami”!

Syn Zenona Martyniuka nie daje o sobie zapomnieć. Po raz kolejny w sieci wywołał wiele kontrowersji i nie przebierał w słowach! Daniel Martyniuk ostro skrytykował żonę i teściów i ogłosił, że się rozwodzi! Zobaczcie!

Całkiem nie dawno wydawałoby się, że syn Martyniuka pogodził się ze swoją żoną Eweliną. Sławny piosenkarz „disco-polo” Zenon Martyniuk wyprawił swojemu synowi bajeczne wesele. 6 września ubiegłego roku Daniel stanął na ślubnym kobiercu z 19-letnią Eweliną. W lutym 2019 roku na świat przyszła ich córeczka, Laura.

Jeszcze przed narodzinami o związku Daniela i Eweliny w mediach było bardzo głośno, kiedy to mężczyzna został zatrzymany przez policję po domowej awanturze. Znaleziono przy nim narkotyki, a mężczyzna swojej ukochanej zarzucał, że ta „złapała go na dziecko”.

Jednak po narodzinach córeczki wydawałoby się, że ta rodzinna awantura poszła w zapomnienie i para postanowiła się pogodzić. Niestety ostatnia relacji na InstaStory Martyniuka rozwiewa wszystkie wątpliwości i jak się okazuje, szykuje się rozwód!

Parę dni temu Daniel Martyniuk opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych relację na żywo, w której wypowiadał się na temat różnych spraw. Najwyraźniej nie chciał zatrzymywać informacji o swoim małżeństwie i opowiedział internautom wszystko na temat swojego związku!

W swojej wypowiedzi oznajmił, że rozwodzi się po 9-miesiącach małżeństwa i przy okazji kilkukrotnie obraził swoją żonę i jej rodzinę!

„Nie mam wakacji od żony i córki, ja biorę z nią rozwód po prostu. Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło”– powiedział na InstaStory.

Opowiedział o intymnych sprawach swojego związku, ale również obraził swoich teściów, których bez ogródek nazwał „psycholami”.

„Dziewczyna powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich. Fu** off z taką dziewczyną! Każdy chyba wie, jak się w tych czasach zabezpieczać. To jest chyba dziwne, że mamy dziecko? Z Eweliną przed zrobieniem samego dziecka znałem się 1,5 mies. Po czym, jak jej matka się o tym dowiedziała, to wpadła w furię, ku***. I zaczęła ją zabierać. Ewelina mówiła: „Daniel, zabierz mnie z tego domu”, bo jej dom jest domem pełnym psycholi”– mówił wyraźnie zbulwersowany.

W swojej dalszej wypowiedzi stwierdził, że kocha swoją córkę i nie chciałby, żeby przebywała w gospodarstwie jego teściów, którzy są bogatymi hodowcami drobiu.

„Córkę swoją kocham, oczywiście… Chciałbym ją zabrać jak najdalej z tej fermy kaczek i kurcząt, bo tam strasznie śmierdzi. Ja nie jestem w stanie tam żyć. Pewnie moja córka też nie będzie chciała tam być, więc szybko ucieknie do tatusia. Tak, nie jestem już z Eweliną, jesteśmy w trakcie rozwodu. W d**** ją mam. Myślicie, że jak ktoś ma słodką buzię tak jak Ewelinka, to jest, ku***, słodki?”– dodał na zakończenie swojego wywodu!

Musimy przyznać, że pod wpływem emocji Daniel nie potrafi się powstrzymać i po raz kolejny nie przebierał w słowach. Wszystko wskazuje na to, że to naprawdę koniec małżeństwa syna Martyniuka!

A Wy co myślicie na ten temat?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry