Synek Maffashion ma nietypowe imię! Fabijański pokazał akt urodzenia!

1 października 2020
Przez: : M.S.

Trzy tygodnie temu Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański po raz pierwszy zostali rodzicami. Do tej pory nieznane było imię synka pary. Teraz aktor pokazał na swoim Instastory akt urodzenia swojego potomka. Synek Maffashion ma nietypowe imię!

O ciąży blogerki mówiono już od dłuższego czasu. Chociaż wiele wskazywało na stan błogosławiony Maffashion, jednak o tym, że Kuczyńska i Fabijański spodziewają się swojego pierwszego dziecka oficjalnie mówiono dopiero od niedawna. Wtedy to Julia zamieściła na swoim profilu zdjęcia, na którym pozuje z ciążowym brzuszkiem, co stało się potwierdzeniem krążących plotek.

Ogromnym zaskoczeniem był poród Maffashion. Niewielu spodziewało się, że blogerka jest już w tak zaawansowanej ciąży. W połowie września świeżo upieczeni rodzice zamieścili na swoich profilach zdjęcia maluszka. W ten oto sposób poinformowali, że ich maleństwo jest już na świecie.

“BJF ❤️ 10.09.20” – napisali oboje na swoich profilach.

Od tej pory, mimo, że ciąża celebrytki przez dłuższy czas była trzymana w tajemnicy i zdjęcia ciężarnej Maffashion to był rarytas, to po narodzinach szczęśliwi rodzice z radością publikują fotografie swojej pociechy nie ukrywając jej wizerunku. Oboje zamieszczają filmiki rejestrujące intymne chwile z maleństwem, a na zamieszczanych zdjęciach i nagraniach widać twarz dzidziusia.

Synek Maffashion ma nietypowe imię! Fabijański pokazał akt urodzenia!

Do tej pory nieznane było jednak imię synka Julii i Sebastiana. Rodzice pisząc o swoim potomku używali inicjałów BJF. Wielu zapewne zastanawiało się, jakie imię wybrali rodzice dla swojej pocieszy. Wśród panującej ostatnio modzie na “przestarzałe imiona” wybór imienia okazał się zaskakujący. Najpierw to Sara Boruc zdradziła w jednym z komentarzy po postem blogerki imię jej synka. Chociaż wpis szybko został usunięty, jednak czujni internauci szybko zarejestrowali, że pociecha Maffashion i Fabijańskiego ma nietypowe imię- Bastian.

Po wpadce żony Artura Boruca, Sebastian zdecydował oficjalnie poinformować, jakie imię nosi jego syn i opublikował na swoim Instastory jego akt urodzenia, który potwierdza, że na pierwsze imię rodzice wybrali dla swojej pociechy imię Bastian, natomiast na drugie ma Jan.

Jak Wam się podoba to dość nietypowe imię?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej