Szaleństwo w Lidlu! Lidlomix jeszcze nigdy nie był tak tani!

Słowa kluczowe:
lidllidlomixpromocja
14 marca 2024
Przez: : M.J

Lidl wprowadził wyjątkową promocję na swój wielofunkcyjny robot kuchenny, Monsieur Cuisine Smart, znany popularnie jako “lidlomix”. Pomimo ogólnego trendu wzrostu cen, sklep ogłosił, że cena tego urządzenia spadnie o aż 700 złotych, co sprawia, że będzie to najniższa cena w historii tego produktu.

Promocje w Lidlu

W czasach inflacji wiele sklepów oferuje promocje na różne produkty, a także rozpoczyna kampanie reklamowe związane z poszczególnymi produktami. Lidl postanowił także wykorzystać tę okazję do promocji Monsieur Cuisine Smart, który jest uważany za bardziej dostępną alternatywę dla znanego, lecz droższego Thermomiksa.

Thermomix, kosztujący obecnie prawie 6 tysięcy złotych za podstawowy zestaw, zyskał sobie uznanie jako urządzenie ułatwiające gotowanie. Jednakże jego rosnąca cena oraz konieczność opłacania rocznego abonamentu w wysokości co najmniej 200 złotych za dostęp do przepisów, sprawiają, że nie jest to opcja dla każdego.

ZOBACZ TAKŻE: Sukienki z Sinsay za mniej niż 50 złotych! Mega promocja!

Lidlomix w promocyjnej cenie!

W tym kontekście, “lidlomix” wypada korzystniej. Jego cena spadnie do 1799 złotych zamiast 2499 złotych, co oznacza obniżkę o 700 złotych. To według ekspertów najniższa cena, jaką kiedykolwiek osiągnął ten robot kuchenny.

Monsieur Cuisine Smart oferuje moc 1200 W oraz 15 praktycznych funkcji, takich jak gotowanie na parze, mielenie, miksowanie, siekanie i smażenie. Urządzenie jest wielofunkcyjne, umożliwiając szybkie przygotowywanie różnorodnych potraw, w tym dań mięsnych, warzywnych, makaronów, zup, sosów i wypieków. Ponadto, dzięki funkcji Wi-Fi, użytkownicy mogą na bieżąco aktualizować przepisy, z których korzystają, a baza danych zawiera obecnie 855 przepisów w języku polskim, które stale się powiększają.

Dodatkową zaletą jest duży ekran o wysokiej rozdzielczości, na którym przepisy są prezentowane wraz z instrukcjami wideo “krok po kroku”. Warto również zauważyć, że urządzenie umożliwia przeliczanie ilości składników na cały tydzień, co ułatwia planowanie zakupów i redukuje marnowanie żywności.

Lidlomix jeszcze nigdy nie był tak tani / fot. Lidl.pl.

Akcesoria do Lidlomixa

Lidl oferuje także szereg dodatkowych akcesoriów do “lidlomixa”. Takich jak: przystawka sokownika parowego, miarka, pojemnik blendera czy nasadka tnąca wykonana ze stali nierdzewnej.

Warto podkreślić, że oferta promocyjna będzie obowiązywać tylko od poniedziałku , 11 marca, do soboty 16 marca 2024 roku, zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych, przy aktywacji kuponu w aplikacji Lidl Plus.

Źródło: lidl.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej