Szałowe stroje Majdanów na Halloween! Nie uwierzycie za kogo się przebrali!

1 listopada 2019
Przez: : M.S.

Z pewnością halloweenowy szał wśród gwiazd trwał w najlepsze. Celebryci prześcigali się na Instagramie w publikowaniu swoich upiornych stylizacji, np. zobaczcie szałowe stroje Majdanów! Oryginalne, czy raczej oklepane?

View this post on Instagram

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan)

Jak już wspominaliśmy, święto duchów w Polsce z roku na roku zyskuje coraz więcej swoich zwolenników. Mimo iż, kościół nie popiera tego typu imprez, na szczęście żyjemy w wolnym kraju i dotychczas nie ma zakazu uczestniczenia w tego typu zabawach.

Nie da się ukryć, że to amerykańskie święto opanowało już nasz kraj. Szczególnie przeglądając Instagram można natrafić na mnóstwo halloweenowych stylizacji gwiazd, które chwalą się swoimi upiornymi przebraniami. Pisaliśmy już o przygotowaniach gwiazd do tego święta. Pokazaliśmy również halloweenowe stylizacje Lewandowskich, którzy w tym roku dzień wcześniej wybrali się na imprezę związaną z tym świętem.

Oczywiście Halloween postanowili również świętować Majdanowie. W rozmowie z jastrzabpost Małgosia wyznała, że w tym roku ich stylizacje nie będą zbyt zaskakujące, bo jak się okazało wiele innych gwiazd również wpadło na podobny pomysł:

„Wczoraj miałam przymiarkę swojego stroju. Piękny wyszedł. Ale okazało się, że nie jest bardzo oryginalny, bo to jest najczęściej wybierany strój. A ten, który wybrał mój mąż jest najczęściej wybieranym męskim strojem, więc nie wyszliśmy, na bardzo oryginalnych. Mamy taki movie team w tym roku”- wyznała Małgosia.

Szałowe stroje Majdanów na Halloween!

W halloweenowy wieczór Majdanowie pochwalili się na swoich profilach na Instagramie szałowymi strojami.

Małgosia przebrała się za Czarownicę, w której postać wcieliła się Angelina Jolie, natomiast Radek przebrał się za popularnego w tym roku Jokera, podobnie zresztą jak Robert Lewandowski, czy Akop Szostak. Za Czarownicę natomiast w tym roku postanowiła również przebrać się Joanna Horodyńska.

Bez wątpienia ich stylizacje były idealnie dopracowane i niemalże nie odbiegały od oryginałów. Fani pary byli zachwyceni nowymi wcieleniami swoich idoli, co wyrazili w komentarzach pod opublikowanymi zdjęciami:

“Wow petarda elegancka jak zawsze – sypią się zachwyty.”

“Efekt – wow!”

“Ale czad !!!✨✨✨✨✨✨✨✨”

Majdanowie halloween

My również jesteśmy zachwyceni świetnymi stylizacjami Majdanów. A Wam, jak się podoba Małgosia w roli Czarownicy?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej