Połącz się z nami

Szczupła Socha ćwiczy z córeczką! Figura aktorki robi wrażenie!

Zdrowie i dieta

Szczupła Socha ćwiczy z córeczką! Figura aktorki robi wrażenie!

Małgorzata Socha nawet na wakacjach nie zapomina o treningach i dbaniu o swoją figurę, która trzeba przyznać, robi wrażenie. Na Instagramie pokazała zdjęcie ze wspólnego treningu ze swoją trzyletnią córeczką Basią! Zobaczcie, jak szczupła Socha ćwiczy z córeczką!

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Widzieliśmy ją już w wielu produkcjach zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Aktorka jest idealnym przykładem tego, że można połączyć obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym. Wraz ze swoim mężem Krzysztofem Wiśniewskim wychowują trójkę dzieci. Zosię, która przyszła na świat w 2013 roku, trzyletnią Basię i dwuletniego Stasia.

Pomimo wielu obowiązków Małgosia nie zapomina o swoich fanach, którzy z chęcią obserwują jej profil w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 800 tysięcy internautów, co jest naprawdę imponującym wynikiem. To właśnie tam aktorka podzieliła się ostatnio zdjęciami z rodzinnych wakacji, na których wygina śmiało ciało ze swoją trzyletnią córeczką! Zobaczcie!

Szczupła Socha ćwiczy z córeczką!

Małgosia nawet podczas urlopu nie zapomina o dbaniu o swoją sylwetkę. Jak podkreśliła w jednym z wywiadów, jej sylwetka jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze, nawet, wtedy kiedy miała dwadzieścia lat (23 kwietnia aktorka będzie obchodziła swoje 40 urodziny!). W opisie zdjęcia zapytała, czy są mamy, które również ćwiczą ze swoim pociechami:

„Wspólny trening zaliczony✔️ 🧘‍♀️💪 Mamuśki! Trenujecie z dziećmi? Jakie macie sposoby? 🤔”

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy od mam, które zgodnie przyznają, że figura aktorki jest godna pozazdroszczenia:

„Piękne ciało 🙌🏾😍”

„Super mamuśka 👍👍👍👏👏”

„Z dziećmi tylko trening cierpliwości wchodzi w grę 😀 wyjście na fitness 2 czy 3 razy w tyg. Traktuje jako czas tylko dla siebie 😁”

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B9W47YBj-Ep/

Też uważacie, że figura Małgosi Sochy po trzech ciążach jest godna podziwu?

TUTAJ możecie również zobaczyć, jak Socha prezentuje się w bikini. To zdjęcie zachwyciło jej fanów, którzy już wtedy przyznali, że sylwetka aktorki robi wrażenie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry