Połącz się z nami

Szczuplutka Janachowska w bikini pozuje na luksusowym jachcie! Gorące zdjęcia!

Izabela Janachowska

Moda i uroda

Szczuplutka Janachowska w bikini pozuje na luksusowym jachcie! Gorące zdjęcia!

Izabela Janachowska wybrała się na wakacje, a zdjęciami z tego rajskiego zakątka świata chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Tym razem pokazała gorące fotki w bikini, którymi zachwyciła internautów. Na uwagę na pewno zasługuje jej perfekcyjna sylwetka! Zobaczcie! Szczuplutka Janachowska w bikini pozuje na luksusowym jachcie!

Izabela Janachowska jest jedną z tych osób, które doskonale wiedziały, jak pokierować swoją karierą. Swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie była trenerką gwiazd. Nastąpienie przyszedł czas na jej własne programy o tematyce ślubnej, w których sprawdziła się doskonale i to właśnie w tym kierunku postanowiła się rozwijać.

View this post on Instagram

Born to stand out…🦓 #zebra #borntostandout #blackandwhite #stripes #zebraprint

A post shared by Izabela Janachowska (@izabelajanachowska) on

Prywatnie jest szczęśliwą żoną Krzysztofa Jabłońskiego, z którym 10 maja 2019 roku na świecie przywitała swoją pierwszą pociechę, synka Christophera Alexandra. Można śmiało powiedzieć, że Iza jest spełnioną kobietą zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Na uwagę na pewno zasługuje profil Janachowskiej w mediach społecznościowych. Ten na Instagramie obserwuje niemal 400 tysięcy internautów i to właśnie tam możemy zobaczyć gorące fotki z wakacji Izy, które wraz z mężem spędza na Majorce! Zobaczcie najnowsze, które zachwyciły internautów!

Szczuplutka Janachowska w bikini pozuje na luksusowym jachcie!

O wakacjach Izy dowiedzieliśmy się z jej profilu na Instagramie. To właśnie tam wrzuciła zdjęcia w złotym bikini. Tym razem zaprezentowała się w równie skąpym stroju kąpielowym, który odsłonił jej zgrane ciało. Dodatkowo Iza pozuje na luksusowym jachcie, a podpis do zdjęć brzmi:

„Życie na łodzi jest lepsze ⛵️”

Internauci nie szczędzą w jej stronę komplementów, bo komentarze od nich mówią same za siebie:

„Kobieta z klasą💕”

„Jeżeli ktoś znajduje wymówkę-nie mam czasu za pogonią za dobrą figurą! Wystarczy popatrzeć na Panią Izę! Mama, żona i szefowa … oraz IDEALNA FIGURA! PODZIWIAM CIĘ IZA❤❤❤”

„Jaka figura🔥🔥🔥🔥🔥”

My również nie możemy oderwać wzroku od perfekcyjnej sylwetki Janachowskiej. Liczymy również na więcej zdjęć z jej rajskich wakacji!

Zobaczcie również: Izabela Janachowska w złotym bikini. Gdzie spędza wakacje?

Też uważacie, że Iza wygląda zjawiskowo?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry