Szelągowska była asystentką znanej dziennikarki TVN! Zdradziła, jak wyglądały początki jej kariery!

22 maja 2019
Przez: : M.J

Dorota Szelągowska jest teraz jedną z bardziej znanych projektantek wnętrz, a jej programy cieszą się ogromną oglądalnością. 38-latka od paru lat inspiruje nas swoimi pomysłami. Ostatnio zaskoczyła wszystkich w jednym z odcinków “Kulis Sławy”, gdzie opowiedziała czym zajmowała się nim została prowadzącą program “Dorota Inspiruje”. Okazało się, że swoją karierę rozpoczęła w całkiem innej dziedzinie!

Programy Szelągowskiej

Dorota Szelągowska jest prowadzącą programy, w których potrafi wykorzystać wnętrze co do każdego metra kwadratowego. Od lat na naszych ekranach pomaga Polakom, a jej gust i dobry smak, jeśli chodzi o wystrój wnętrz, zwalają z nóg. Szelągowska z telewizją związana jest od wielu lat. Jej przygoda zaczęła się już w 1998 roku, gdzie prowadziła program “Rower Błażeja”. Dziś jest gospodynią takich programów jak “Domowe Rewolucje” czy “Dorota Inspiruje”, a na swoim koncie ma mnóstwo innych produkcji, które pokochali widzowie.

Co łączyło Szelągowską i Mołek?

Jednak jak się okazuje, mało kto wiedział, jakie były jej początki w show-biznesie. Córka pisarki, Katarzyny Grocholi zaczęła podbój telewizji jako asystentka znanej dziennikarki i prezenterki telewizyjnej Magdy Mołek!

Pomagała jej wówczas między innymi przy programie “Dzień Dobry TVN”. Jednym z zadań Szelągowskiej było pisanie tekstów dla dziennikarki, a z czasem pomagała jej w tworzeniu scenariusza do programu śniadaniowego i to właśnie wtedy panie bardzo się ze sobą zżyły i zaprzyjaźniły.

“Moja cała rodzina była wściekła, ponieważ piątkowe i sobotnie wieczory telefonicznie miałam zarezerwowane dla niej”– mówiła Dorota Szelągowska w “Kulisach Sławy”.

Teraz bez dwóch zdań można powiedzieć, że uczeń, a raczej uczennica przerosła mistrza, ponieważ jej programy budzą ogromne zainteresowanie.

Co o karierze swojej koleżanki sądzi Magda Mołek? Najwidoczniej jest pod wielkim wrażeniem tego, jaką karierę zrobiła jej koleżanka i była asystentka.

“Ona właśnie dlatego tak doskonale robi te programy, że ma serce, że ma duszę, że ma talent, ma doświadczenie. Dokładnie wszystkie te składowe, które są potrzebne do tego, żeby państwa za sobą porwać. Cała reszta to jest PR. Ona nie potrzebuje PR”– powiedziała Dorocie, Magda.

Jest to na pewno niemałe zaskoczenie dla fanów obu pań, ponieważ nigdy wcześniej o tym nie wspominały. My również jesteśmy zaskoczeni, ale gratulujemy zarówno Dorocie, jak i Magdzie takiego przebiegu ich kariery!

Wiedzieliście o tym, że obie panie pracowały razem lata temu?

Źródło: Kulisy sławy / Instagram Doroty Szelągowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz