Szelągowska sporo schudła. Zdradziła sekret swojej metamorfozy!

31 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Dorota Szelągowska od pewnego czasu poświecą się regularnym ćwiczeniom, a efekty zauważalne są gołym okiem. Najsłynniejsza polska projektantka zdradziła, co robi, że tak chudnie.

Nie da się ukryć, że Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej popularnych projektantek wnętrz w Polsce. Córka Katarzyny Grocholi od lat daje wskazówki widzom w swoich licznych programach. Szelągowska pokazuje, jak w prosty, niedrogi i bardzo pomysłowy sposób zmienić wnętrza mieszkań i domów.

Chociaż od lat wiele osób z zaciekawieniem śledzi także życie osobiste Doroty, w ostatnim czasie sporo zainteresowania wzbudza jej przemiana. Szelągowska, która wielokrotnie podkreślała, że akceptuje swoje ciało, od kilku miesięcy intensywnie trenuje i walczy o smukłą sylwetkę.

Metamorfoza Szelągowskiej

Szelągowska od pewnego czasu sama chętnie chwali się na swoim profilu, że regularnie ćwiczy i dba o sylwetkę. Nie da się ukryć, że metamorfoza Doroty z każdym tygodniem robi coraz większe wrażenie. Ona sama jednak nie do końca się z tym zgadza. W rozmowie z reporterem portalu plotek.pl stwierdziła, że jest to nadinterpretowane.

„Właśnie straszna to jest nadinterpretacja. Przestałam prostować włosy, nadal się wszędzie marszczę – mogę udowodnić i zaczęłam ćwiczyć, więc nic więcej się nie wydarzyło w tym moim życiu. Rzeczywiście nienawidziłam zawsze ćwiczeń i wszelkiego sportu. Gardziłam tym. I chyba pierwszy raz się za to wzięłam, nie dlatego, żeby coś zmienić, tylko dlatego, żeby o siebie zadbać. I to chyba przynosi efekty. Bo co innego jest w tym, jak się siebie akceptuje. Bardzo często ludzie myślą, że jak się siebie akceptuje, to trzeba siedzieć na kanapie i tyć. Natomiast można siebie akceptować i można chcieć lepiej wyglądać i można chcieć coś dla siebie zrobić z czułością i miłością i jest fajnie” – podkreśliła

Szelągowska przyznała, że ćwiczy siedem razy w tygodniu i trzy razy z trenerem.

Zobacz także: Nowa fryzura Doroty Szelągowskiej.

„Ćwiczę siedem dni w tygodniu i trzy razy z trenerem”

Gdy reporter zwrócił uwagę, że mięśnie nie mają kiedy odpocząć, Szelągowska potwierdziła, że faktycznie poświęca temu dużo czasu, ale są tego efekty. Poza zdrowym nawykiem, widocznymi efektami smuklejszej figury, ćwiczenia mają jeszcze jeden pozytywny wpływ na Dorotę. Projektantka chciałaby rzucić palenie do końca roku.

„Przynosi efekty i jest fajnie i uzależniłabym się chyba. To dużo lepsze uzależnienie. Nawet podjęłam taką decyzję, że rzucę palenie do końca do roku, więc naprawdę jest ekstra” – dodała

Nie da się nie zauważyć, że regularne ćwiczenia w przypadku Doroty przynoszą wyjątkowe efekty. Ostatnia metamorfoza Szelągowskiej zdecydowanie robi wrażenie, co motywuje do dbania o swoje zdrowie i sylwetkę wiele innych osób.

źródło: plotek.pl/Instagram Doroty Szelągowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej