Szelągowska urządziła MIESZKANIE Mateusza Gesslera? Jak sobie PORADZIŁA? Zobaczcie EFEKTY!

20 czerwca 2019
Przez: : J.J

Dorota Szelągowska polska prezenterka telewizyjna znana jest głównie dzięki programom “Domowe rewolucje” czy “Dorota was urządzi”.
Mateusz Gessler natomiast jest jednym z najbardziej popularnych polskich kucharzy i restauratorów. Drogi tej dwójki zeszły się, kiedy Dorota zgodziła się urządzić dom Gesslera.
Niemałe wyzwanie! Czy dała radę? Przekonajcie się!

Dorota Szelągowska urządziła kuchnię Mateuszowi Gesslerowi

Szelągowska słynie z tego, że stawia sobie wysoko cel, do którego dąży i oczywiście go spełnia! Potrafi zrobić coś z niczego.
Nawet najgorsze i najbardziej mdłe wnętrza pod jej ręką zmienią się w prawdziwe luksusy! Mogliśmy się nie raz o tym przekonać oglądając poczynienia Doroty na szklanym ekranie.

Nie tylko programy Dorocie w głowie, bowiem realizuje również inne projekty.
Efektem ostatniego z nich podzieliła się z fanami na swoim profilu, na Instagramie:

Zobacz także: Smutna prawda o przeszłości Doroty Szelągowskiej! „Nie było mnie stać na pampersy”!

“Kuchnia @mateuszgessler mojego projektu gotowa!!!! To była fantastyczna współpraca- serio. Mateusz chciał podkreślić kamieniczny klimat mieszkania, chciał też prostoty, funkcjonalności no i najlepszych sprzętów – jako, że oboje jesteśmy ambasadorami @boschhomepl i działamy w #akademiasmakubosch z ich wyborem nie było problemu:) Mateusz dziękuję za wszystkie informacje sprzętowe i że dałeś się namówić na tę koncepcję 🙂 Link do filmiku znajdziecie w IS. ??? #DorotaUrzadzaMateusza #PerfekcyjneWnetrza #WszystkieWymiarySmaku #AkademiaSmaku #Bosch”

To nie lada wyzwanie urządzić kuchnie znanemu kucharzowi i restauratorowi na takim poziomie! Po zdjęciach da się zauważyć, że Gessler jest zadowolony i nie żałuję, że dał wolną ręką Szelągowskiej!

Restaurator udostępnił na swoim profilu tour po swojej nowej kuchni!

Mateusz również postanowił podzielić się swoją nową kuchnią na Instagramie i dodał, krótki filmik, w którym potwierdza, że o takiej kuchni marzył i podoba się mu dosłownie wszystko!

“To mieszkanie i ta kuchnia to spełnienie moich marzeń, dlatego bardzo się cieszę, że wreszcie mogę pochwalić się Wam efektami ☺@dotindotin pokazała mi jak połączyć nowoczesny, funkcjonalny sprzęt od @boschhomepl z ponadczasowym stylem wnętrz. Remont z takim finałem to ja rozumiem! Napiszcie koniecznie jak Wam się podoba moja nowa kuchnia ?”

Kuchnia jest bardzo prosta, klasyczna, ale cechuje ją wielka elegancja! Wszystko zapięte jest na ostatni guzik. Nie ma miejsca, które zostało by pominięte bądź niedopracowane. Dorota pomyślała o wszystkim!
Oczywiście, nie zabrakło drogich sprzętów bowiem obie gwiazdy są ambasadorami właśnie tej marki! Dowiedzieliśmy się o tym z komentarza gwiazdy, w którym rozpływa się nad “najlepszymi sprzętami”!

Pod zdjęciem rozpętała się prawdziwa burza, jedni zachwycili się nową kuchnią Gesslera, inni skrytykowali ją ze względu na brak funkcjonalności.

A Wam podoba się kuchnia projektu Doroty?

Źródło: Instagram mateuszgessler / dotindotin

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz