Szelągowska urządziła pokój syna! Idealny wystrój dla nastolatka!

23 września 2019
Przez: : M.J

Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej znanych projektantek wnętrz w naszym kraju. Jej programy cieszą się ogromną popularnością. Jednak tym razem w swoje ręce postanowiła wziąć pokój swojego syna, który jak się okazuje, skończył już 18 lat! Zobaczcie, jak jej wyszło!Szelągowska urządziła pokój syna!

Dorota nie należy do gwiazd, które chętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że jej syn Antoni skończył w tym roku 18 lat i właśnie teraz wchodzi w dorosłe życie. Mając mamę, która ma taki fach w ręku, postanowił poprosić ją o zmianę wnętrza swojego pokoju.

Przypomnijmy, że Dorota ma zarówno syna Antka, jak i córeczkę Wandę. Obydwoje mają innych ojców. Największe emocje w mediach wywołał jej związek z Adamem Sztabą, który nie przetrwał próby czasu. Niemniej jednak Dorota zawsze podkreślała, że ma on wspaniały kontakt z Antkiem.

Szelągowska urządziła pokój syna! Idealny wystrój dla nastolatka!

Jak czytamy na profilu Szelągowskiej, chłopak chciał, aby jego pokój był ciemny, minimalistyczny, ale za to przytulny. Na Instagramie pokazała zdjęcia nowego wystroju, który musimy powiedzieć, że idealnie pasuje do 18-letniego chłopaka.

Wnętrze jest zrobione w stonowanych kolorach, a całość wypełniają kolorowe obrazy Marcina Lenczowskiego, które dodają przytulności wnętrzu. Obrazy przedstawiają ewolucję, jaką przechodzi niemal każdy mężczyzna. Od luźnych bluz z kapturem po eleganckie garnitury.

Naszym zdaniem tego wnętrza nie mógłby się powstydzić również żaden biznesmen, bo tak zrobiony pokój mógłby spokojnie stać się biurem!

“Mój syn chciał mieć ciemny, minimalistyczny, ale przytulny pokój. Obrazy Marcina Lenczowskiego, którego odkryłam na @gallerystore.pl były niespodzianką. No i okazało się, że kolorowy kontrapunkt jest strzałem w dziesiątkę. Ja spełniona, bo mogłam choć trochę zaszaleć, syn zachwycony, bo obrazy są ekstra, a córka uważa, że ten z lewej to jej brat – właściciel pokoju ?”.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B2haXWlo9BH/

Nie tylko obrazy wpadają od razu w oko, ale i fotel, który musimy przyznać, jest naprawdę oryginalny! Pod dwoma zdjęciami pokoju Antka pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

My również uważamy, że taki wystrój wnętrza dla nastolatka to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

A Wam jak się podoba nowe dzieło Doroty?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz