Szelągowska w nietypowym makijażu! To naprawdę warto zobaczyć!

1 maja 2020
Przez: : W.M.

Ulubiona dekoratorka wnętrz pochwaliła się nowymi zdjęciami na swoim profilu, innym niż wszystkie, które do tej pory wrzucała do sieci. Szelągowska w nietypowym makijażu.

Dorota pozwoliła, aby poranny makijaż wykonała jej mała córeczka. Zobaczcie, jaki jest tego efekt. Fani pokochali ją w takim wydaniu!

Dorota Szelągowska to od lat jedna z najpopularniejszych dekoratorek i projektantek wnętrz, którą widzowie znają z licznych programów, które niezmiennie przyciągają przed telewizory ogromną rzeszę fanów. „Dorota was urządzi”, „Domowe rewolucje”, czy „Dorota inspiruje” to właśnie w nich widzowie, którzy szukają inspiracji, znaleźć mogą wiele ciekawych i nietuzinkowych pomysłów na zmianę wystroju wnętrz. Propozycje Szelągowskiej już wielu rodaków wprowadziło w swoich domach czy mieszkaniach.

Szelągowska w nietypowym makijażu!

Dorota razem z całą rodziną od czasu ogłoszenia pandemii postanowiła wyjechać z wielkiego miasta i spędza czas w swoim domu na Warmii, z którego chętnie chwali się nowymi zdjęciami. Biurko, które przygotowała w swoim wiejskim domu Dorota, bardzo przypadło do gustu internautom.

Sprawdź: Szelągowska pokazała biuro w wiejskim domku. Idealne do pracy zdalnej!

Chociaż wielu fanów dekoratorki pamięta, że zbyła kiedyś związana z Adamem Sztabą, związek ten nie przetrwał. Aktualnie Szelągowska jest szczęśliwie zakochana, a owocem miłości nowego związku jest między innymi również córeczka Wanda, która przyszła na świat w 2018 roku.

To właśnie córka Doroty jest autorką jej nowego wyglądu. Mała Wanda postanowiła pomalować i zaskakująco ozdobić twarz mamy. Zobaczcie sami. Dorota Szelągowska w nietypowym makijażu.

„Poranny makijaż autorstwa mojej Córki. @justynaradzka drżyj o swą posadę 🦄🥰” -podpisała zdjęcia

Jak się okazuje, fanom Doroty bardzo spodobał się makijaż wykonany przez małą Wandzie i licznie komentowali talent dziewczynki.

„To się nazywa artystyczny makijaż 👍😘!!!!!!”

„Rosnie mala artystka😍”

„oryginalnie , nikt takiego nie powtórzy”

„Widzę tu jakiś nowy trend”

A jak Wam podoba się Szelągowska w nietypowym makijażu w wydaniu jej córeczki? My kochaliśmy te zdjęcia i talent małej artystki!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz