Szelągowska w nowym programie TVN! Ruszył casting!

16 maja 2020
Przez: : M.S.

Słynna dekoratorka wnętrz już niebawem ponownie zagości na naszych ekranach telewizorów. Dorota Szelągowska w nowym programie TVN w pewnością zaskoczy niejednego! Na czym polega nowy format stacji? Casting do programu już ruszył!

Dorota Szelągowska z pewnością jest jedną z najbardziej znanych polskich dekoratorek wnętrz. Córka pisarki Katarzyny Grocholi od lat prowadzi szereg programów w stacji TVN, opierających się na urządzaniu pomieszczeń i mieszkań. Pogodna blondynka od lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią widzów.

Do tej pory Szelągowska była gospodynią takich programów jak “Domowe Rewolucje”, “Dorota Was urządzi”, “Polowanie na mieszkanie”, “Tu jest pięknie”, “Weekendowe metamorfozy Doroty”.

Szelągowska w nowym programie TVN!

Z powodu pandemii koronowirusa zawieszono realizację wszystkich programów stacji. Teraz, gdy obostrzenia zostają powoli wzniesione, zostają one wznawiane i sporo gwiazd wraca do pracy. Niedawno Dorota poinformowała, że wraca do pracy i jak się okazuje sympatyczna dekoratorka dostała nowy program! Co więcej casting już ruszył!

Ruszył casting do nowego programu @dotindotin Czekamy na Wasze zgłoszenia! Link znajdziecie w #InstaStory  #dorotaszelągowska #casting #nowyprogram #tvn #tvnpl #home #design

Czy nowy format również stanie się hitem jak pozostałe programy Doroty? Na czym będzie polegał? Oczywiście po raz kolejny, Szelągowska będzie miała okazje popisać się swoimi umiejętnościami dekoratorskimi. Jednak tym razem wszystko będzie w ramach niespodzianki!

Dla Doroty Szelągowskiej nie ma rzeczy niemożliwych! Tym razem, wraz ze swoją ekipą przeprowadzi metamorfozę całego lokum i to w ramach… niespodzianki! Bohaterowie nowego programu będą zgłoszeni przez swoich bliskich w tajemnicy. O wymarzonym remoncie dowiedzą się dopiero na początku odcinka! Szukamy osób z całej Polski, które zasługują na nowy start. Znasz kogoś, kto na co dzień robi nadzwyczajne rzeczy i pomaga innym? A może jest obecnie w trudnej sytuacji życiowej i nie ma czasu albo środków na remont? Do programu można zgłosić każdego – członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę całego życia– czytamy na stronie stacji TVN.

Z niecierpliwością czekamy na emisję nowego programu Doroty!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz