Połącz się z nami

Szok! Meghan Markle i Książę Harry założyli własnego Instagrama! Zobacz ich profil!

News

Szok! Meghan Markle i Książę Harry założyli własnego Instagrama! Zobacz ich profil!

Do tej pory Megha Markle i Książe Harry współdzielili profil @KeningtonRoyal z księżną Kate i księciem Wiliamem, ale zmieniło się to. Para zdecydowała się na założenie swojego profilu i odcięcie się od Kate i Williama.

Praktycznie każdy przedstawiciel królewskiej rodziny posiada profil na Instagramie, gdzie dzieli się z ludźmi z całego świata tym, co się u nich dzieje. Książęta Sussexu postanowili również założyć swój osobisty profil, a nie tak jak dotychczas współdzielili go z księżną Kate i księciem Williamem. Na ich wspólnym kanale „Kenington Palace”, głównie dominowały posty umieszczane przez księżną Kate i księcia Williama, dlatego Magan i Harry założyli swój własny.

Od momentu założenia profilu na Instagramie przez parę książęcą w ciągu dwóch godzin polubiło blisko 900 tysięcy osób. Pierwsze zdjęcia, jakie pojawiły się na ich profilu, to zdjęcia, które do tej pory jeszcze nie ujrzały światła dziennego. Zostały zamieszczone zdjęcia z wizyt w Wielkiej Brytanii, a także z Irlandii, Australii, czy Afryki oraz długo wyczekiwane przez wiele osób zdjęcia z bardzo tajemniczego wesela księżnej Meghan i księcia Harrego.

W pierwszej wiadomości, jaką para książęca zamieściła na Instagramie było przywitanie z internautami: „Witamy na naszym oficjalnym Istagramie. Z niecierpliwością czekamy, by podzielić się z Wami pracą, która nasz napędza, organizacjami, które wspieramy, ważnymi ogłoszeniami i możliwością dorzucenia światła na kluczowe kwestie. Dziękujemy za wsparcie i witamy w @sussexroyal.”    

Założenie oficjalnego profilu na Instagramie przez parę książęcą tylko potwierdziło fakt, o którym do tej pory spekulowały media, a mianowicie o przeprowadzce młodej pary. Księżna Megan i książę Harry definitywnie odcięli się od księżnej Kate i księcia Williama. Wraz z założeniem konta na znanym kanale komunikacyjnych, został założony nowy sztab współpracowników, który będzie dbał o interesy pary książęcej.

Czyżby między parami książęcymi narastał konflikt?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry