Połącz się z nami

SZOK! Patricia Kazadi BLONDYNKĄ! Co na to FANI?

News

SZOK! Patricia Kazadi BLONDYNKĄ! Co na to FANI?

Jak wiemy Patricia Kazadi lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem, ale w tej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy. Tym razem zdecydowała się na zmianę koloru włosów na blond. Zaskoczeni! Zobaczcie jak wygląda i jak zareagowali na zmianę jej wielbiciele!

7 czerwca wielki artysta Prince świętowałby swoje 61 urodziny. Przy tej okazji miał swoją premierę ekskluzywny nowy już pośmiertny,  album muzyka „Originals”. Na płycie znalazły się utwory we wcześniej nie publikowanych wersjach, które stworzył Prince, a zostały zaśpiewane przez innych muzyków.

Album zawiera 15 utworów, między innymi wersja „Nothing Compares 2 U” w wykonaniu Pince’a. To jedyna wydana wcześniej piosenka z całej płyty i co ciekawe zmarły 21 kwietnia 2016 roku artysta napisał ją w połowie lat 80, jednak stała się ona dopiero wtedy wielkim hitem, kiedy na początku lat 90 swoją wersje nagrała Sinead O’Connor.

Tidal Polska postanowił uczcić to wydarzenie i 10 czerwca zorganizowano event z oficjalnym odsłuchem płyty. Impreza przyciągnęła miłośników muzyki znanego artysty, w tym wielu znanych polskiego show-biznesu. Nie zabrakło tam również Patricii Kazadi, którą mogliśmy podziwiać w rockowym wydaniu.

Patricia zdecydowała się zaskoczyć wielu i właśnie na tej imprezie pokazała się pierwszy raz w nowym charakternym wydaniu z blond włosami.

Jej nowa fryzura wzbudziła nie małe poruszenie. Zobaczcie jak wyglądała!

źródło: https://www.instagram.com/p/BylMztTCAXB/

Później gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z włosami w nowym kolorze, tu jednak wnikliwi fani Patricii byli z pewnością mniej zaskoczeni, bo zdjęcia z imprezy Tidal obiegły szybciej „internetowy świat”.

Niestety nowa fryzura Patricii nie spotkała się z przychylnym przyjęciem. Czytając komentarze, wielu fanów uważa, że jej zmiana nie jest korzystna. Tak pisali niektórzy:

„W ciemnych zdecydowanie lepiej.”

„Nie pasuje Ci blond sorry”

„No nie… Tym razem nie.”

„Nie lubię krytykować ale w tym wypadku nic mnie nie powstrzymuje żeby powiedzieć stanowcze nie.”

Nam wersja blond bardzo przypadła do gustu! A wy co sądzicie? Jak prezentuje się Patricia?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry