Połącz się z nami

SZOK! Wizerunek Agnieszki Chylińskiej wykorzystany bez jej zgody. Fani oburzeni! Zobaczcie o co chodzi!

News

SZOK! Wizerunek Agnieszki Chylińskiej wykorzystany bez jej zgody. Fani oburzeni! Zobaczcie o co chodzi!

Co jakiś czas dochodzi do sytuacji, kiedy wizerunek gwiazd zostaje bezprawnie wykorzystywany. Tym razem spotkało to Agnieszkę Chylińską, która oskarża jeden z tygodników. Zobaczcie o co chodzi? Co to za gazeta?

Od poniedziałku możemy zobaczyć nowe, wielkanocne, wydanie tygodnika „Wprost”, z wymownym tytułem „Nawróceni, świąteczne rozmowy o Bogu, miłości i nowym życiu”. Na okładce tego wydania wśród takich znanych jak: Vega, Piaseczny, Koterski, Amaro, pojawiło się również nazwisko i twarz Agnieszki Chylińskiej.

Agnieszka jest oburzona zachowaniem gazety, bo nie wyraziła na to zgody!

Nie jest tajemnicą, że piosenkarka przez lat była przeciwna instytucji Kościoła i deklarowała, że jest niewierząca, jednak jak kiedyś wspomniała publicznie, miało się to zmienić za sprawą Szymona Hołowni. Tygodnik „Wprost” próbował wykorzystać ten fakt. Wewnątrz gazety, znalazły się wywiady na temat wiary i nawrócenia, a Agnieszka miała być jedną z tych, którzy odnaleźli swoją drogę, tak przynajmniej sugeruje tygodnik. Jest to dziwne, tym bardziej, że gwiazda unikała tematów wiary i innych stref swojego życia prywatnego, przy promocji swojej ostatniej płyty.

View this post on Instagram

#fryderyki

A post shared by Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska) on

W mediach społecznościowych możemy odnaleźć informację, że jakiś czas temu dziennikarze „Wprost” chcieli przeprowadzić wywiad dotyczący wiary z Chylińską, jednak ze względów osobistych gwiazda odmówiła, mimo tego gazeta wykorzystała jej wizerunek.

Agnieszka napisała na swoim Instagramie: „Uwaga! To nie jest żaden nowy wywiad z Agnieszką dla Wprost”, zamieszczając oficjalne oświadczenie swojej menadżerki:

„Pismo WPROST otrzymało ode mnie odmowę rozmowy z Agnieszką Chylińską (która nie zwykła udzielać setek wywiadów na temat wiary). Mimo to, użyto jej do propagandy własnego artykułu i wywiadu (którego moja Artystka im nie udzieliła) i wykorzystano jej wizerunek na okładce. Wbrew naszej woli.”

Wywołało to niemałe poruszenie wzburzonych fanów:

„Właśnie przed chwilką o tym czytałem po prostu masakra robią co chcą!!!!”

„Dobrze ze mamy internet i można szybko dementować rzeczy”

„Skandal!!!”

„Masakra…”

„Żenada”

Gazeta do jej pory nie odniosła się do tematu, tym bardziej jesteśmy ciekawi jak zakończy się cała sprawa?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry