SZOK! Ewelina Lisowska kiedyś była „pasztetem”? Zobacz jej zdjęcie sprzed lat!

1 maja 2019
Przez: : M.J

Już jakiś czas temu, w mediach społecznościowych krążyło popularne wyzwanie #10yearschallenge. Całe mnóstwo gwiazd publikowało zdjęcia z przeszłości, jednak to Ewelina Lisowska bez dwóch zdań zszokowała wszystkich swoją przemianą! To, aż niemożliwe, że w ciągu kilkunastu lat można się tak zmienić! Zobaczcie szokującą przemianę Eweliny!

Ewelina Lisowska kiedyś

Wszystko zaczęło się od wyzwania #10yearschallenge, kiedy to internauci wręcz masowo zaczęli pokazywać swoje zdjęcia z przeszłości zestawione z aktualnymi. Do internetowej akcji ochocze dołączyły się również gwiazdy, a do grona celebrytów dołączyła Ewelina Lisowska. Była uczestniczka programu X Factor, zmieniła się nie do poznania! Jednak nieco zmodyfikowała zasady całej akcji i pokazała fotografię nie sprzed 10, a 12 lat. Jej metamorfoza robi naprawdę ogromne wrażenie!

„Jeśli myślisz, że kiedyś wyglądałaś źle, spójrz na moje zdjęcie. Kto przebije?” – napisała pod zdjęciem dodając również hasztagi #ugly i #pasztet!

Fani artystki byli zachwyceni powyższym zestawieniem, o czym może świadczyć liczba komentarzy pod zdjęciem, bo w kilka godzin było ich niemal 15 tysięcy! A teraz zdjęcie ma ponad 26 tysięcy polubień!

Zobacz także: Ewelina Lisowska pokazała swoje niedoskonałości! Odważne zdjęcie!

Zachwalali również dystans do siebie i odwagę piosenkarki, że nie bała się pokazać, jak wyglądała w okresie dojrzewania, który dla wielu dziewczyn bywa trudny.

„Ile trzeba mieć motywacji i siły, żeby zrobić taki progres. Szanuję i podziwiam za odwagę. Piękny dowód na to, że jak się chce, to można wszystko”

„Nie da się przebić! Gratuluję zmiany i odwagi, żeby to pokazać. Mam z Tobą zdjęcie sprzed 5 lat i też widzę fajną zmianę”

„Dwie inne osoby. Jak w tej bajce o brzydkim kaczątku wyrósł piękny łabędź”.

Artystka miała operację nosa?

Nie obyło się również od zarzutów. Niektórzy stwierdzili, że Ewelina Lisowska przeszła operację nosa.

„Ładnie ci zrobili ten nosek”

„No i teraz widać, ile rzeczy było robione. Zwłaszcza nos…”.

Piosenkarka odpowiedziała na te zarzuty w komentarzu pod fotografią!

„ale mój nos wcale nie jest jakiś mały podejrzewam, że 12 lat temu Twój tez wyglądał inaczej”.

Ewelina w osobnej relacji na swoim InstaStory zdradziła, że kiedy była nastolatką, na jej wygląd spory wpływ miała niedoczynność tarczycy, z którą piosenkarka się zmagała! Jednak trzeba przyznać, że przemiana artystki jest naprawdę ogromna i bez dwóch zdań można pogratulować jej odwagi za pokazanie tego zdjęcia! Teraz Ewelina jest piękną kobietą, której urody może jej pozazdrościć nie jedna dziewczyna!

Myślicie, że faktycznie Ewelina zoperowała sobie nos, czy to może tylko kwestia dobrze dobranego makijażu?

Źródło: Instagram Eweliny Lisowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz