Połącz się z nami

Szokujące wyznanie Rafała i Gabriela! Bohaterowie „Królowych Życia” zostali okradzeni!

Szokujące wyznanie Rafała i Gabriela!

Z życia gwiazd

Szokujące wyznanie Rafała i Gabriela! Bohaterowie „Królowych Życia” zostali okradzeni!

Rafał i Gabriel nie mają łatwego życia. W ich codzienności zdarzały się ciężkie chwile, które kosztowały ich wiele stresu. Jak się okazuje, padli oni również ofiarą złodzieja. Zobaczcie, jak wspominają te chwile! Szokujące wyznanie Rafała i Gabriela!

Rafał i Gabriel to niekwestionowanie jedna z najbardziej oryginalnych i barwnych par w świecie show-biznesu. Popularność przyniósł im udział w programie emitowanym dzięki stacji TTV – „Królowe Życia”. Choć kolorowe ptaki z Głogowa zakończyli przygodę z występem przed kamerami wciąż pozostają w stałym kontakcie ze swoimi fanami poprzez media społecznościowe.

Szokujące wyznanie Rafała i Gabriela!

Rafał i Gabriel często otwarcie mówią o sytuacjach, które spotykają ich w życiu. Choć w ich związku jest ogrom miłości, a oni sami są bardzo szczęśliwi, życie ich nie oszczędza, a co pewien czas przytrafiają się im bardzo stresujące sytuacje. W jednym z wywiadów dla „Jastrząbpost” postanowili opowiedzieć swoim fanom o dniu, kiedy padli ofiarą złodzieja.

Mężczyźni wybrali się na zakupy do jednego z centrum handlowych. Złodziej, który miał ich na „oku” celowo odwrócił ich uwagę:

„To był weekend majowy, chciałem sobie urządzić balkon, nie pojechaliśmy nigdzie za miasto, tylko postanowiliśmy spędzić go w mieście. Wybraliśmy się do jednego ze znanych centrów handlowych, no i oczywiście zakupiliśmy. Torbę zostawiłem na siedzeniu. Gość do mnie mówi po angielsku, odwracam się, nie ma torby. Tam były klucze, kilka tysięcy złotych, telefon, kod z wejściem do mieszkania. Tam było wszystko, tylko nam auto zostało. W momencie jak nas okradli to nie mieliśmy jak wejść do domu. Ślusarza wezwaliśmy, cały dzień się męczyliśmy. Nieprzyjemna sytuacja” – przyznał Rafał.

Szokujące wyznanie Rafała i Gabriela!

Jak się okazuje, to nie pierwsza tego typu sytuacja w ich życiu. Gabriel już wcześniej został okradziony, gdy mężczyźni nie byli jeszcze parą. Mieszkanie projektanta zostało całkowicie wyczyszczone ze wszelkich rzeczy:

„Miałem taką sytuację, że wyjechałem na weekend. Wróciłem, pusto, wszystko ukradzione. To było jeszcze jak się nie znaliśmy”

Mamy nadzieję, że te nieprzyjemne chwile Rafała i Gabriela, które ich spotkały już nigdy się nie powtórzą!

Zobaczcie również: Rafał i Gabriel zdecydowali się na dziecko? Będziecie mocno zaskoczeni!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry