Szokujący wpis Rafała Grabiasa po ostatnich wydarzeniach z Gabrielem! Został oszukany!

19 grudnia 2020
Przez: : M.J

Szokujący wpis Rafała Grabiasa po ostatnich wydarzeniach z Gabrielem. Trzeba przyznać, że ma wokół siebie mnóstwo ludzi, którzy stoją za nim murem, pomimo że nadal nie milkną echa na temat ich rozstania. Fani Rafała nie szczędzą w jego stronę komplementów. Jednak pojawiają się również słowa krytyki! Zobaczcie, co wyznał! Zobaczcie!

Rafała i Gabriel jeszcze do niedawna byli jedną z najbardziej znanych homoseksualnych par w naszym kraju. Przez osiem sezonów występowali razem w programie “Królowe życia”. Pomimo wzlotów i upadków, które mogliśmy obserwować przez te wszystkie lata w ich związku, wydawało się, że nic, ani nikt nie jest w stanie stanąć im na drodze.

Ogromnym zaskoczeniem okazało się nagranie na profilu Gabriela Seweryna, który nie tylko pokazał tam swojego nowego partnera, ale jak zaznaczył, od dwóch lat nie jest już z Rafałem! Nie da się ukryć, że jego słowa odbiły się szerokim echem w sieci. Więcej na ten temat dowiecie się z artykułu poniżej:

Zobaczcie: Gabriel Seweryn ma nowego partnera!? W sieci opublikował niepokojące nagranie!

Od tego czasu Rafał nie odniósł się do powyższych słów swojego byłego partnera. Jednak dzisiaj na jego profilu pojawił się post, który bez wątpienia odnosi się do rozstania z Gabrielem. Internauci, którzy obserwują jego profil w mediach społecznościowych, nie szczędzą komplementów! Zobaczcie!

Szokujący wpis Rafała Grabiasa po ostatnich wydarzeniach z Gabrielem!

Rafał na swoim profilu krótko odniósł się do zakończonej relacji z Gabrielem. Napisał jedynie, że życie toczy się dalej:

“Życie toczy się dalej….. Kochani pogodnego weekendu ❤️🥰 🥳”

Jednak czytając komentarze pod powyższym zdjęciem wyraźnie widać, że Grabias może bez wątpienia liczyć na swoich fanów:

“Tak jak napisałeś życie toczy się dalej, ludzie rozchodzą się i po 30 latach ważne, aby zrobić to z klasą. Wspomnień waszego życia nic nie zabierze, coś się kończy i coś się zaczyna więc wszystko jeszcze przed tobą 👍”

“Jesteś przystojniejszy, bardziej wrażliwy, masz klasę. Jesteś wizytówką dobrego smaku i klasy.”

“Jest Pan super inteligentnym i przystojnym facetem, pewnie zna Pan swoją wartość i niech to eks partner żałuję…karma zawsze wraca…”

Co więcej, jeden z jego obserwatorów jasno dał do zrozumienia, że nie popiera ich zachowania. Zbulwersowany napisał:

“Jak tak można przez dwa lata oszukiwać ludzi

Na odpowiedź Rafała nie trzeba było długo czekać. W komentarzu wyznał, że przez dwa lata był oszukiwany przez swojego byłego partnera:

“Dwa lata dać się oszukiwać”

“Byłem oszukiwany i Karmiony nadzieją” – odpisywał Rafał na pytania internautów.

Takich wpisów jest całe mnóstwo pod najnowszym zdjęciem Rafała. Jak do tej pory nadal nie wiadomo, co tak naprawdę działo się w ich relacji przez ostatni czas. Wiele osób nadal się zastanawia, jak to możliwe, że przez dwa lata udało im się tak dobrze udawać swój związek. Zobaczcie poniżej, jak do tego odniósł się Gabriel!

Zobaczcie: Gabriel z „Królowych życia” został zmuszony do nagrania filmiku?! Fani są oburzeni! Jest komentarz!

Też jesteście zaskoczeni informacjami, które wypłynęły na światło dzienne po nagraniu Gabriela?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej