Połącz się z nami

Szreder pokazała twarz synka! Mały aniołek!

Patrycja Szreder

Z życia gwiazd

Szreder pokazała twarz synka! Mały aniołek!

Patrycja Szreder to świeżo upieczona mama. Jako jedna z nielicznych gwiazd w polskim show-biznesie, postanowiła zaprezentować swoim fanom zdjęcie synka i to w całej okazałości! Musicie to zobaczyć! Szreder pokazała twarz synka!

Patrycja Szreder to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek popularnego programu telewizyjnego „Gogglebox. Przed telewizorem”. Wraz z Martą Karpińską dołączyły do obsady dopiero w 11 sezonie, jednak szybko zyskały sympatię widzów. Patrycja i Marta to zgrany duet, który często rozbawia oglądających do łez.

Patrycja jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje 369 tysięcy obserwujących, a liczba ta ciągle się powiększa. Szreder dzieli się przeróżnymi zdjęciami – pokazuje zwykłą codzienność, liczne stylizacje oraz efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych. Od kiedy jednak ogłosiła swój błogosławiony stan, to jej profil zdominowały zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Od lutego byliśmy świadkami zmieniającego się wyglądu Patrycji oraz przygotowań do szczęśliwego rozwiązania. Fani Patrycji na pewno zwrócili uwagę, na jej świetny wygląd podczas trwania ciąży – celebrytka za każdym razem prezentowała się w pięknych stylizacjach, z nienagannym makijażem i fryzurą. Ciąża zdecydowanie jej służyła.

Szreder pokazała twarz synka!

Zaledwie 3 dni temu na świecie pojawił się mały Aleksander, na którego tak czekali szczęśliwi rodzice i fani małżeństwa. Patrycja dodała zdjęcie z synkiem na swój profil na Instagramie:

„Jesteśmy już razem ❤️ To nasz najszczęśliwszy dzień w życiu ❤️
Mam na imię Aleksander,
Urodziłem się 10.07.2020,
Godzina 8.16,
Ważę 3,290 kg , 54cm 👶🏻” –
relacjonowała na Instagramie

Co ciekawsze, Patrycja jako jedna z nielicznych gwiazd zdecydowała się pokazać swoim fanom małego Aleksandra w całej okazałości! Malutki synek Patrycji i jej męża to prawdziwy aniołek! Tylko zobaczcie pierwsze zdjęcie ich pociechy, które  dumna mama opublikowała na swoim Instastory. Przy okazji Patrycja podziękowała za liczne gratulacje i komentarze w tym ważnym dla niej momencie.

Jak podoba się Wam mały Aleksander? Myślicie, że odziedziczy urodę po swojej pięknej mamie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry