Połącz się z nami

Szreder w mgnieniu oka wraca do formy sprzed ciąży! Ile już zrzuciła?

Patrycja Szreder

Zdrowie i dieta

Szreder w mgnieniu oka wraca do formy sprzed ciąży! Ile już zrzuciła?

Patrycja Szreder nie dawno dołączyła do grona świeżo upieczonych mam. Gwiazda programu „Gogglebox. Przed Telewizorem” znalazła chwilę, aby odpowiedzieć na pytania internautów i przy okazji zdradziła, ile przytyła w ciąży i ile kilogramów ma jeszcze do zrzucenia! Zobaczcie! Szreder w mgnieniu oka wraca do formy sprzed ciąży!

„Gogglebox. Przed Telewizorem” to program, który od lat leci na naszych ekranach i cieszy się dużą popularnością wśród telewidzów. Jedną z jego bohaterek jest Patrycja Szreder, która komentuje to, co widzi na ekranie swojego telewizora wraz ze swoją przyjaciółką Martą Karpińską. Co więcej, 10 lipca Szreder przywitała na świecie swojego synka – Aleksandra i tym samym dołączyła do grona świeżo upieczonych mam.

Zobaczcie również: Synek Szreder odziedziczył urodę po mamie? Rośnie mały przystojniak!

Na profilu w mediach społecznościowych Patrycji, coraz częściej możemy oglądać zdjęcia z jej synkiem. Jeszcze będąc w stanie błogosławionym również chętnie pokazywała zdjęcia z dość sporym ciążowym brzuszkiem.

Na uwagę na pewno zasługuje profil gwiazdy „Gogglebox” na Instagramie. Szreder na swoim profilu zgromadziła już ponad 370 tysięcy obserwatorów i to właśnie tam odpowiedziała ostatnio na pytania związane z jej ciążą i porodem! Zobaczcie, ile przybyło jej kilogramów w ciąży!

Szreder w mgnieniu oka wraca do formy sprzed ciąży!

Patrycja urodziła synka poprzez cesarskie cięcie. Jak zdradziła na swoim Story, do 8 miesiąca ćwiczyła pod czujnym okiem trenera personalnego, a na jej ciele nie pojawiły się żadne rozstępy. Możemy się również dowiedzieć, że w ciąży przytyła 17 kilogramów!

„Przytyłam 17 kilogramów. Może nie było po mnie aż tak bardzo widać. Natomiast teraz zostało mi jeszcze 6 kilogramów i z dnia na dzień widzę, że jest coraz lepiej!”

Nie da się ukryć, że gwiazda programu „Gogglebox” wraca do formy sprzed ciąży w ekspresowym tempie. Jak również zaznaczyła, karmi swojego synka piersią, co bez wątpienia pomaga zgubić nadprogramowe kilogramy. Nie mamy wątpliwości, że już niebawem po stanie błogosławionym Szreder nie będzie ani śladu!

Zauważyliście, że w ciąży Patrycji przybyło aż 17 kilogramów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry