Połącz się z nami

Szybkie pocieszenie i nowa miłość Lary Gessler! Będzie ślub?

News

Szybkie pocieszenie i nowa miłość Lary Gessler! Będzie ślub?

Lara Gessler  po raz pierwszy stanęła na ślubnym kobiercu 2 września 2017 roku. Jej szczęście nie potrwało jednak długo, związek Lary Gessler i Pawła Rucza trwał niespełna półtora roku. Jak się okazuje być może niedługo znowu zobaczymy Larę w białej sukni!

Związek Lary i Pawła był intensywny ale krótki, zapieczętowany przez bajkowy ślub, pochwalany przez matkę Lary – wszystkim znaną Magdę Gessler!

Na początku 2018 roku coraz częściej zdarzało słyszeć się doniesienia na temat pierwszych kryzysów w małżeństwie młodych. Z późniejszym czasem okazało się, że to tylko plotki, a sama Lara w różnych wywiadach zarzekała się na temat jakiegokolwiek kryzysu w swoim małżeństwie.

Jednak krótki czas po tym media w całym kraju doniosły, że para postanowiła się rozwieść. Było to wielkie zdziwienie dla fanów słynnej restauratorki!

Jak donosił „plotek.pl” nie była to tajemnicą, że to Lara była kołem napędzającym cały związek. Prowadziła swoje biznesy, rozwijała się, a dodatkowo utrzymywała dom!
Natomiast Paweł pochodził z innego świata. Para przestała się dogadywać. Portal zamieścił słowa jednego ze znajomych, który wyznał:

„Od początku widzieliśmy, że oni do siebie nie pasują. Nikt jednak Larze tego nie mówił, bo ona go bardzo kochała, ufała, chciała z nim być do końca życia. Ale chciała mieć u boku męża, który ją wspiera, dba o nią, z którym może tworzyć rodzinę. Rzeczywistość okazała się mniej kolorowa. W końcu postanowili się rozstać, ale w zgodzie, bez prania brudów – zdradził w „SE” znajomy pary.”

Para załatwiła wszystko na jednej rozprawie, bez publicznego prania brudów. Wydawać by się mogło, że Lara będzie chciała odpocząć od mężczyzn i pochłonie ją wir pracy.
Jednakże Gessler jest już w nowym związku! Spotyka się ona z warszawskim prawnikiem i podobno to napędzało ją do jak najszybszego sądownego zakończenia starego małżeństwa.

Nowy partner Lary to przystojny brunet, towarzyszył jej na różnych imprezach, gdzie okazywali sobie czułość, świetnie się przy tym bawiąc!

Życzymy Larze wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry