Szymon Hołownia ponownie zostanie ojcem!

23 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Szymon Hołownia i jego żona Urszula spodziewają się drugiego dziecka. Partnerka polityka pokazała swoje ciążowe krągłości.

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia to dziś jeden z najbardziej znanych polityków w Polsce. Swoją medialną karierą rozpoczynał jako dziennikarz. Współpracował z takimi magazynami jak Gazeta Wyborcza, Newsweek Polska, Rzeczpospolita, Wprost, Tygodnik Powszechny czy Ozon. Ponadto prowadził także audycje jako dziennikarz radiowy.

Niewątpliwie największą popularność przyniosła mu praca współprowadzącego prowadzącego Mam talent czy Mamy cię!.

W grudniu 2019 roku oficjalnie ogłosił start w wyborach prezydenckich w 2020. Ostatecznie w 1 turze wyborów zajął 3. miejsce z wynikiem niespełna 14%. Hołownia wciąż aktywnie działa jako polityk, angażuje się w wielu kampanii oraz działalność charytatywną i społeczną.

Szymon Hołownia będzie tatą
Zdjęcie Szymona Hołowni

Od wielu lat Szymon związany jest z Urszulą Brzezińską-Hołownią, którą poślubił w styczniu 2016 roku w Rzymie. Razem z żoną doczekali się córki Marii. Jak się okazuje, ich rodzina już wkrótce się powiększy.

Zobacz także: Kim jest żona Szymona Hołowni?

Szymon Hołownia zostanie tatą

Szymon Hołownia i jego żona Urszula już niedługo ponownie zostaną rodzicami. O radosnej nowinie polityk poinformował podczas nagranych przez nich życzeń świątecznych, które znalazły się na jego oficjalnym facebookowym profilu.

Kamera pokazała internautom widoczne ciążowe krągłości żony Hołownii. Oznaczało to zatem, że wkrótce ich rodzina się powiększy. Jak wiadomo, para wychowuje już trzyletnią córeczkę Marysię.

„Kochani, z serca życzymy Wam spokojnych świąt. Wiemy, że nie dla wszystkich będzie to łatwy czas, że nie we wszystkich domach będzie pełno radości. Mamy nadzieję, że będzie to czas wytchnienia i nadziei na lepszą, sprawiedliwą Polskę. Dla nas ten czas oczekiwania jest tym bardziej szczególny Chcemy się tym naszym radosnym oczekiwaniem podzielić z Wami, bo głęboko wierzymy, że i my i Wy wszystkiego dobrego doczekamy. Wesołych Świąt!

Ula i Szymon” – napisał Hołownia

Pod filmem, którym Szymon Hołownia informuje, że ponownie zostanie ojcem, momentalnie pojawiło się wiele gratulacji od internautów.

My do nich dołączymy.

źródło: Instagram/Facebook Szymona Hołowni

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz