Szymon Majewski rozwścieczył Caroline Derpienski! “Oj pozewik się szykuje”

5 grudnia 2023
Przez: : M.J

Caroline Derpienski nie przestaje zaskakiwać. Tym razem 23-latka zdecydowała się mocno odpowiedzieć Szymonowi Majewskiemu, który podczas ostatniej audycji w Radiu Zet poruszył temat jej osoby. Jak można było się spodziewać, celebrytka z Miami zapowiedziała już pozew!

Kilka miesięcy temu media donosiły o kontrowersyjnym posunięciu Caroline Derpienski, która domagała się 50 milionów złotych od firmy, w której reklamie celebrytka została sparodiowana przez Katarzynę Nosowską. Teraz 23-letnia gwiazda szykuje kolejny pozew, tym razem skierowany przeciwko Szymonowi Majewskiemu z powodu audycji w Radiu ZET.

ZOBACZ TAKŻE: Caroline Derpienski żąda 50 mln złotych! Afera z Nosowską nabiera tempa

Szymon Majewski drwi z Caroline Derpienski

W ostatnim odcinku programu “Szymon Majewski Szał“, Derpienski została wspomniana w nietypowy sposób. W trakcie audycji, prowadzący wraz z Katarzyną Kwiatkowską i Michałem Zielińskim parodiowali różne postacie ze świata show-biznesu i polityki.

Celebrytka padła ofiarą dowcipu dotyczącego niedziel handlowych, gdzie Majewski przedstawił ją jako “PKB-piękne kobiety businesswoman“.

PKB – piękne kobiety businesswoman. Taki joke, Szymon. PKB, czyli produkt krajowy brutto, czyli ja. Ja jestem największym polskim produktem krajowym brutto, choć ja wolę netto “- mogliśmy usłyszeć na antenie Radia Zet.

Derpienski zareagowała zdecydowanie i wyraziła dość ostro swoje zdanie w mediach społecznościowych.

Derpienski grozi kolejnym pozwem

W audycji o Derpienski w ironiczny sposób komentowano sytuację, odnosząc się do PKB jako “piękne kobiety businesswoman”. Jednakże, zamiast śmiesznego efektu, to wywołało falę oburzenia u samej celebrytki. W reakcji na atak opublikowała screeny z dwóch odcinków programu na Instastory, grożąc jednocześnie Szymonowi Majewskiemu pozwem.

ZOBACZ TAKŻE: Caroline Derpienski pokonała poważną chorobę. Zmaga się z tym miliony kobiet

Na swoim profilu społecznościowym Derpienski nie kryła emocji, nazywając Majewskiego “chorym” i oskarżając go o fejk oraz prowokację. Wyraziła swoje zdziwienie, że ktoś odważył się ją parodiować, nakazując natychmiastowe zaprzestanie.

Gościu, Ty jesteś jakiś chory! Lecz się! Preparować mój głos i nieistniejące wywiady niby ze mną dla sławy. Oj pozewik się szykuje. Masz natychmiast zaprzestać!”- napisała na swoim Instagramie wyraźnie wzburzona.

Szymon Majewski rozwścieczył Caroline Derpienski / fot. Instagram.

Mieszkanka Miami szybko doczekała się odpowiedzi.

“Potwierdzam! Jutro o 7.45 w @radio_zet konfrontacja! Stanę oko w oko ( pomalowane) z Caroline i spytam, czy będę siedział w Miami, czy na miejscu? I fakt, ma racje, jestem jakiś chory, gardło mnie boli od 2 dni”

Czyżby to był dopiero początek tej historii?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej