Szymon Reich: [wiek, Top Model, Hotel Paradise, Instagram]

27 lutego 2020
Przez: : KS

Szymon Reich to jeden z uczestników programu Hotel Paradise, którego telewidzowie znają już z innej produkcji TVN. Chłopak wzbudził dużą sympatię i zdobył liczne grono fanów. Jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat?

Szymon Reich: wiek

Uczestnik Hotel Paradise ma 22 lata. Mieszka w Warszawie, ale lata nastoletnie dzielił między Polskę, a Niemcy. Głównie przez to jest otwarty na nowe kultury oraz środowiska i tolerancyjny wobec innych. Bardzo interesuje się psychologią. Lubi przebywać z ludźmi i poznawać ich historie. Sam o sobie twierdzi, że dobrze tańczy, a także śpiewa.

Szymon Reich: Top Model

Chłopak wziął udział w siódmej edycji programu Top Model, gdzie zakwalifikował się do ścisłego grona i razem z innymi zamieszkał w domu modeli i modelek. Mimo, że nie udało mu się wygrać, jego kariera nabrała tempa i otworzyła mu drzwi do świata modowego. Do tej pory utrzymuje kontakt z niektórymi uczestnikami!

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Szymon Reich aka. QoQos (@szymonreich)

Szymon Reich: siostra

Co ciekawe, do programu zgłosił się razem z młodszą siostrą Sophie. Ich duet zachwycił nie tylko jurorów, ale również telewidzów. Obecnie każde z nich realizuje projekty i bierze udział w sesjach zdjęciowych. Rodzeństwo jest bardzo zżyte z mamą, co często potwierdzali emocjonalnymi wypowiedziami na jej temat.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  aka. QoQos (@szymonreich)

Szymon Reich: Hotel Paradise

Szymon zgłosił się do programu po 4 latach bycia singlem. Ja do tej pory, był tylko w jednym poważnym związku. Przyznaje, że szybko się zakochuje. Jego wymarzona partnerka powinna być przede wszystkim empatyczna i inteligentna. Oprócz tego, musi wiedzieć, czego chce od życia i mieć dobre poczucie humoru.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  aka. QoQos (@szymonreich)

Szymon Reich: Instagram

Jego profil na Instagramie obserwuje już ponad 137 tysięcy użytkowników. Możemy znaleźć go pod nazwą @szymonreich. Zdjęcia, które dodaje pochodzą zazwyczaj z sesji. Ponadto, ze swoimi fanami chętnie dzieli się rodzinnymi ujęciami i nagrywa wiele relacji, by pozostać z nimi w stałym kontakcie.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przezaka. QoQos (@szymonreich)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz