Połącz się z nami

Tak absurdalnej wpadki w Familiadzie nie było już dawno! Internautki pękają ze śmiechu!

Rozrywka

Tak absurdalnej wpadki w Familiadzie nie było już dawno! Internautki pękają ze śmiechu!

Familiada to teleturniej, który jest wszystkim widzom bardzo dobrze znany. Na naszych antenach gości już od przeszło 25 lat i nikt nie wyobraża sobie tego programu bez żartów prowadzącego, Karola Strasburgera. Program nie byłby również ten sam, gdyby nie odpowiedzi uczestników, które czasami naprawdę są absurdalne! Zobaczcie, dlaczego tym razem „internet śmieje się” z uczestników!

Wszystkie programy telewizyjne i teleturniej wywołują wśród ich uczestników ogromne emocje i stres, co powoduje czasami wpadki, o których ciężko nam później zapomnieć. Kolejna wpadka w Familiadzie właśnie stała się faktem i jak twierdzą internauci „czegoś takiego dawno nie było”. Uczestnicy programu często wykazują się brakiem elementarnej wiedzy, jednak to, co wydarzyło się w jednym z ostatnich odcinków okrzyknięto HITEM INTERNETU!

W odcinku podczas którego można było pęknąć ze śmiechu po odpowiedziach uczestników, brały udział dwie drużyny. Jedna z nich o nazwie „SMOKI” dostała się do finału, a cały skład ekipy szczelnie wypełnili mężczyźni. Kiedy byli już o krok od głównej wygranej, którą w Familiadzie jest 15 tysięcy złotych, otrzymali od Karola Strasburgera pytanie, którego naprawdę mogli się nie spodziewać. Dla wielu zapewne będzie to zwykły banał i bez chwili namysłu odpowiedzieliby na nie, jednak w przypadku panów był to twardy orzech do zgryzienia. Strasburger zapytał:
„Czego używa się do manicure?”

I w tym momencie byliśmy świadkami dużej konsternacji obu panów, ponieważ żaden z nich najwidoczniej nie miał pojęcia, o co pyta prowadzący. Finaliści dobrze skojarzyli, że jest to jeden z elementów związanych z makijażem, jednak dotyczy on dbania o paznokcie u rąk!

Jeden z nich odpowiedział błyskotliwie na zadane pytanie „PUDER”, a drugi z kolegów nie pozostał mu dłużny i jego zdaniem była to „SZMINKA”!

Widownia jak zawsze, podczas takich odpowiedzi zareagowała na wszystko śmiechem i nawet sam prowadzący nie mógł powstrzymać się od uszczypliwego komentarza. Niestety panowie nie wygrali głównej nagrody, ale zapewne, jeśli kolejny raz zostaną zapytani o manicure, odpowiedzą bez błędu!

Nie była to oczywiście jedyna wpadka, jaka zdarzyła się przez te 25 lat trwania programu. Więcej wpadek z teleturnieju możecie zobaczyć poniżej!

Oglądaliście ten odcinek Familiady? A może znacie jakieś inne wpadki, które również nas rozśmieszą?!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry