Tak wygląda domek letniskowy po pobycie rodziny z trójką dzieci. W sieci zawrzało [FOTO]

6 września 2022
Przez: : obcas

Tak wygląda domek letniskowy po pobycie rodziny z trójką dzieci! W sieci zawrzało po tym, gdy opublikowano zdjęcia pewnego domku wczasowego – prawdopodobnie z Krynicy Morskiej. Na nieoficjalnej stronie tej miejscowości w serwisie Facebook, właściciel kwatery opublikował anonimowy wpis. Pokazał tam zdjęcia z obiektu, w którym przez kilka dni mieszkała rodzina z trójką małych dzieci. To co zostawili po sobie wczasowicze, po prostu nie mieści się w głowie. Zdjęcia oraz reakcje internautów zobaczycie poniżej.

Tak wygląda domek letniskowy po pobycie rodziny z trójką dzieci. W sieci natychmiast zawrzało [FOTO]

Tegoroczny sezon wakacyjny przeszedł już do historii. Mimo powszechnie panującej drożyzny, Polacy chętnie ruszyli na wczasy, a jednym z częściej wybieranych kierunków był oczywiście Bałtyk. Teraz jednak nadszedł czas na to, aby to właśnie na turystów zaczęli skarżyć się właściciele domków letniskowych i pensjonatów. Interesujący wpis ukazał się bowiem na nieoficjalnej stronie Krynicy Morskiej w serwisie Facebook. To właśnie tam – prawdopodobnie jeden z gospodarzy domu wczasowego – pokazał, co w obiekcie zostawiła po sobie rodzina z trójką dzieci.

Jak się okazało, wczasowicze nie posprzątali domku po swoim pobycie. W szafkach i na podłodze zalegały śmieci. Turyści nie zamierzali także zmyć po sobie naczyń, które brudne leżały w zlewie i na suszarce. Uwagę na zdjęciach przykuwa jeszcze niestarannie rzucona na łóżka pościel. Post ze zdjęciami z domku można zobaczyć poniżej. Wszystko okraszono następującym podpisem:

Niestety nie wszyscy goście wiedzą jak się zachować. Tak np. zostawiła dziś domek rodzina z trójką dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: Nikt nie chce jej przyjąć do pracy. Tak wygląda jej twarz. „Odmówili nawet sprzątania toalet”

Internauci wyrazili swoją opinię – nie wszyscy są zgodni

Jak to zwykle bywa, pod postem zaroiło się od komentarzy internautów. Nie wszyscy byli jednak zupełnie zgodni. Większość jednak przyznała, że zostawienie domku w takim stanie świadczy o dużym braku klasy turystów (pisownia oryginalna):

Byliśmy w tamtym roku z rodziną i dziećmi nad morzem i tak po nas wysprzątalam na błysk, że panie sprzątajace nie mialy co robić. Nie wyobrażam sobie takiego syfu zostawic co niektórzy ludzie wstydu za grosz nie mają.

Podejrzewam że taki sam chlew mają w domu.

OMG lubią syf, niech żyją w syfie, ale wyniesione śmieci i zmyte po sobie naczynia, to podstawa. Właściciele nie muszą tego robić. Nakazałabym względne ogarnięcie przed oddaniem kaucji zwrotnej i tyle.

Z drugiej strony pod postem można było zobaczyć też komentarz w nieco innym tonie, skierowany raczej przeciwko gospodarzowi domku:

W takim razie za co właściciel domku bierze w sezonie 1000 zł za dobę? Skoro nie może potem nawet posprzątać? Pewnie,że goście powinni poprac ręczniki,pościel,wyrzucić śmieci albo najlepiej zabrać je w workach ze sobą…tylko za co,pytam,właściciel bierze niemałe pieniądze?

A co wy uważacie o całej sprawie? Czy pozostawienie po sobie kwatery w takim stanie dobrze świadczy o gościach?

źródło: Facebook – Krynica Morska; foto: Facebook – Krynica Morska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej