Tak wyglądają mięśnie 11-letniego syna Cristiano Ronaldo! Internauci w szoku – wow!

Słowa kluczowe:
cristiano ronaldogwiazdy
17 maja 2022
Przez: : B.Z

Tak wyglądają mięśnie 11-letniego syna Cristiano Ronaldo! Internauci nie mogą wyjść z podziwu po zobaczeniu zdjęcia, które w swoich mediach społecznościowych opublikował jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Jak się okazuje, Cristiano Ronaldo Junior już teraz idzie w ślady swojego ojca. Wcześniej dużo słyszało się o jego zaangażowaniu i talencie do piłki nożnej. Teraz natomiast pokazał imponującą jak na 11-latka sylwetkę.

Tak wyglądają mięśnie 11-letniego syna Cristiano Ronaldo! Internauci w szoku – to robi wrażenie!

Wiele wskazuje na to, że w rodzinie Cristiano Ronaldo – gdy ten już zakończy sportową karierę – nie będzie miejsca na próżnię. Wszystko za sprawą jego syna, który inspirowany głównie swoim ojcem, od małego rozwija się piłkarsko. W sieci można znaleźć wiele materiałów z młodym Ronaldo Juniorem w akcji. Jego wyszkolenie techniczne może imponować, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że młodzieniec ma dopiero 11 lat. Najwyraźniej geny ojca nie poszły na marne.

Okazuje się jednak, że Cristiano Ronaldo Junior dba też o sylwetkę. Nie jest to sprawą oczywistą, zwłaszcza jeśli mowa o dziecku, które dopiero weszło w nastoletni wiek. Wysportowaną sylwetkę syna były piłkarz Realu Madryt a obecnie Manchesteru United pokazał na swoim Instagramie. Ronaldo napisał tam:

Czas na regenerację z moim synem.

ZOBACZ TAKŻE: Międzynarodowa gwiazda zawalczy na FAME MMA? Wiadomo o kogo chodzi!

Niespełna 24 godziny i ponad 12 milionów polubień – zdjęcie zrobiło ogromną furorę

Jak już wcześniej wspomniano, fotografia udostępniona na Instagramie Cristiano Ronaldo okazała się prawdziwym hitem. W niecałe 24 godziny, zdjęcie uzyskało aż 12 milionów polubień. To może robić wrażenie, nawet gdy wszystko dotyczy takiej gwiazdy światowego formatu jaką jest reprezentant Portugalii w piłce nożnej.

Trzeba jednak przyznać, że mijający sezon nie był zbyt udany dla Ronaldo. Manchester United, w którym ten występuje, spisał się poniżej oczekiwań i nie załapie się nawet na podium ligi angielskiej. Uczciwie trzeba natomiast odnotować, że bez arcyważnych goli Cristiano Ronaldo, sytuacja popularnych “Czerwonych Diabłów” byłaby zdecydowanie gorsza.

źródło: Instagram; foto: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej