Tak zemściła się za zdradę. Nagranie z hotelu hitem

26 maja 2022
Przez: : B.Z

Tak zemściła się za zdradę. Na TikToku w ostatnim czasie bardzo popularne stało się nagranie, na którym rzekomo zdradzona dziewczyna okrutnie mści się na swoim chłopaku. Wszystko miało miejsce na wspólnych wakacjach. Świadkowie całego zajścia zdarzenie nagrali i opublikowali w sieci. Jak się jednak okazuje, historia ma swoje drugie dno. O co tak naprawdę poszło i czy kobieta rzeczywiście powinna była się tak zachować? Po szczegóły oraz mocne nagranie zapraszamy poniżej!

Tak zemściła się za zdradę. Nagranie z hotelu hitem – podbija TikToka

Swego czasu w sieci bardzo popularne stało się pokazywanie tego, jak mszczono się za zdradę w związku. Zranione drugie połówki aranżowały specjalne sytuacje tylko po to, aby wszystko nagrać i pochwalić się w sieci swoimi dokonaniami, a przy okazji chodziło też o upokorzenie niewiernej osoby. Czy ten trend jednak powróci? Ostatnimi czasy na TikToku popularne stało się wideo, które nagrano w jednym z kurortów w Egipcie. Jak się okazało, rolę główną w materiale odegrała kobieta, która rzekomo została zdradzona przez swojego partnera.

Na czym polegała zemsta? Jak widać na TikTokowym nagraniu, kobieta przyszła nad hotelowy basen, gdzie przebywał jej chłopak i inni turyści. Okazało się jednak, że ze sobą miała też walizkę partnera, z której nagle zaczęła wszystko wyrzucać – wprost do wody. Właśnie to miało być odegraniem się za zdradę, jakiej jej chłopak miał dopuścić się na wcześniejszych wakacjach ze znajomymi na Ibizie. Wszystko można zobaczyć poniżej:

@chelsc123 Reply to @heathercoops0 ♬ original sound – 𝐂𝐇𝐄𝐋𝐒𝐈 𝐂𝐀𝐑𝐕𝐄𝐑♥

ZOBACZ TAKŻE: Mariusz Pudzianowski zdradził, ile zarabia w KSW! Kwota jaką inkasuje popularny “Pudzian” dosłownie powala

Historia ma drugie dno – o wszystkim opowiedział chłopak, którego rzeczy wylądowały w basenie

Portal o2.pl dokładnie opisuje całą sytuację. Okazuje się, że nieco inny pogląd na całą sprawę miał chłopak bohaterki nagrania. Według niego, para zerwała przed tym, zanim on wybrał się z kolegami na Ibizę. Wakacje w Egipcie para zarezerwowała jednak szybciej i nie chciała z nich rezygnować. Dlaczego zatem właśnie tam rzekomo była dziewczyna mężczyzny wpadła w szał?

Sprawa stała się na tyle medialna, że chłopak udzielił wywiadu portalowi “The Sun”. Właśnie tam wyjaśnił, skąd wzięło się takie zachowanie jego byłej partnerki:

Powiedziałem jej w samolocie, że znalazłem sobie kogoś innego. Zachowywała się tak, jakby nic się nie stało. Piłem akurat w barze przy basenie, kiedy dostała wiadomość, że faktycznie tak było.

A wy co sądzicie o tej całej sytuacji? Stajacie tutaj po stronie dziewczyny, czy może jednak chłopaka, którego rzeczy wylądowały w basenie?

źródło: o2.pl, TikTok; foto: TikTok

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej