Połącz się z nami

Takiego męża „ze świecą szukać” ! Kim jest wybranek Izabeli Janachowskiej ?

Z życia gwiazd

Takiego męża „ze świecą szukać” ! Kim jest wybranek Izabeli Janachowskiej ?

Izabela Janachowska, tancerka i prezenterka telewizyjna, od lat tworzy szczęśliwy związek z Krzysztofem Jabłońskim. Kim jest i czym się aktualnie zajmuje małżonek gwiazdy?

Izabela Janachowska swoją karierę telewizyjną rozpoczęła od „Tańca z gwiazdami”, w którym brała udział jako tancerka. Obecnie kojarzona jest głównie jako specjalistka od „wszelkich” ślubnych spraw.

Z wielkim powodzeniem prowadziła programy „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” i „W czym do ślubu”, a w sezonie wiosna 2019 „Śluby marzeń” oraz „Panny młode ponad miarę”. Spontaniczna i energiczna Iza przyznaje, że za jej sukcesem stoi mądry mężczyzna.

Prezenterka, na Instagramie, często pokazuje się w towarzystwie swojego męża- Krzysztofa Jabłońskiego. Możemy ich zobaczyć w ujęciach z wystawnych przyjęć i gal, ale również na zdjęciach z wakacji i wyjazdów. Radosna, pełna życia i uczucia para. Z uwagi dużej różnicy wieku (27 lat) wielu nie dawało szans temu związkowi. Mimo tego ich miłość kwitnie do dziś, a małżeństwo uchodzi za radosną pełną życia i uczucia parę.

Kim właściwie jest wybranek ambitnej prezenterki ??

Krzysztof Jabłoński jest biznesmenem i milionerem. Historia jego życia, to prawdziwy „american dream”. Był pracowitym mechanikiem samochodowym w Niemczech, który z czasem stał się współwłaścicielem warsztatu. Pomysł na biznes- to liczyło się w latach 90-tych! Wspólnik Krzysztofa sprowadzał z Chin tanią parafinę i chciał znaleźć polskiego podwykonawcę świec, które miał kupować niemiecki dystrybutor. Jabłoński postanowił sam zająć się biznesem. Chciał odnieść sukces i przez spryt i upór dopiął swego. Teraz jest jednym z największych producentów świec w Europie. Jabłoński jest multimilionerem i od 2014 roku mężem Izabeli Janachowskiej. Są spełnieni zawodowo i zapatrzeni w siebie prywatnie. Czego chcieć więcej?

Ostatnio szczęśliwa para podzieliła się ważną informacją o powiększeniu rodziny.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego szczęścia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry