Tamara Gonzalez Perea teraz jest „terapeutką uzdrawiania dźwiękiem”! Występ byłej blogerki w TVP wywołał skraje emocje! [WIDEO]

2 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Tamara Gonzalez Perea, która do tej pory znana była jako Macademian Girl, zszokowała widzów występem w jednym z odcinków Sprawy dla reportera. To właśnie tam opowiedziała o swojej nowej działalności, a jej wykonanie szamańskiej pieśni na bębnie odbiło się szerokim echem w mediach. Tamara zdziwiła swoją nową profesją samą Elżbietę Jaworowicz. Zobaczcie wideo!

Nowa profesja Macademian Girl

Kilka lat temu w mediach było głośno na temat Macademian Girl, która swojego czasu była jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Tamara na swoim koncie ma również występ w Tańcu z gwiazdami oraz była prowadzącą śniadaniowy program Pytanie na śniadanie. Niemniej jednak w 2020 roku postanowiła odciąć się od telewizji i zajęła się czymś zupełnie innym.

ZOBACZ TAKŻE: Macademian Girl zwolniona z „PnŚ”

Teraz Tamara Gonzalez Perea zajmuje się rozwojem osobistym i prowadzi warsztaty o ciekawej nazwie Moc Afrodyty. To właśnie w programie Sprawa dla reportera przybliżyła widzom swoją nową profesję.

Jestem na co dzień terapeutką ustawień systemowych, praktykiem totalnej biologii, trenerem duchowym i terapeutką uzdrawiania dźwiękiem. Ale ja głęboko wierzę, że każdy z nas jest swoim własnym uzdrowicielem” – mówiła w programie TVP.

Następnie było jeszcze ciekawiej, a występ byłej blogerki stał się już niemal wiralem w sieci.

Tamara Gonzalez Perea w programie Sprawa dla reportera

W założeniu programu Sprawa dla reportera jest naświetlanie problemów zwykłych ludzi i pomaganie w ich rozwiązaniu. Tym razem w studio wraz z Elżbietą Jaworowicz i zaproszonymi gośćmi pojawiła się Tamara, która swoim występem zszokowała samą prowadzącą.

Była blogerka, a aktualnie „terapeutka ustawień systemowych”, postanowiła pomóc 39-letniej nauczycielce, która po udarze mózgu straciła sprawność intelektualną. Jak do tej pory kobiecie nikt nie potrafił pomóc i dlatego też Gonzalez zdecydowała się wziąć sprawy w swoje ręce.

Zagram na bębnie. Nie wiem jeszcze, co to będzie za pieśń, bo zawsze gram tak, jak mi przypłynie”- usłyszeliśmy z ust Tamary.

Wideo z grającą na bębnie Tamarą Gonzalez Pereą w mgnieniu oka obiegło sieć. Nowy wizerunek blogerki wzbudził wśród internautów skrajne emocje. Odcinek z jej udziałem bez dwóch zdań zapisze się na liście najdziwniejszych w historii całego programu. Zobaczcie nagranie.

Źródło: Twitter / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej