Połącz się z nami

Taniec Lewandowskiego z Klarą to HIT! Co za ruchy!

Robert Lewandowski

Z życia gwiazd

Taniec Lewandowskiego z Klarą to HIT! Co za ruchy!

Nie od dziś wiadomo, że Lewandowscy prowadzą bardzo udane i szczęśliwe życie rodzinne. W sieci znajdziemy ich wspólne zdjęcia i filmiki, a dziś dołączył do nich kolejny, na którym Lewy i jego córka Klara witają weekend wspólnym tańcem. Tego nie da się opisać, po prostu musicie to zobaczyć! Taniec Lewandowskiego z Klarą to HIT!

View this post on Instagram

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9)

Robert i Ania poznali się w 2007 roku. Kilka miesięcy później zostali parą. W roku 2011 doszło do zaręczyn. Robert oświadczył się ukochanej na rajskich Malediwach. Ich ślub odbył się dwa lata później. Lewandowscy zalegalizowali swój związek w podwarszawskim Serocku. Cztery lata po ślubie na świat przyszła ich pierwsza córka – Klara. Po kolejnych trzech latach, została starszą siostrą – Laury, która urodziła się w zeszłym roku.

Pomimo natłoku obowiązków związanych ze sprawami zawodowymi Ania i Robert prowadzą z wielką aktywnością swoje profile w mediach społecznościowych, gdzie dzielą się różnymi zdjęciami i wpisami. Fani małżeństwa obserwując ich profile są świadkami licznych zdjęć rodzinnych. Zarówno Ania, jak i Robert udostępniają ujęcia prezentujące ich codzienne życie, bliższe i dalsze wyjazdy oraz wiele innych, ciekawych fotografii.

Internauci byli już świadkami małżeństwa w różnych momentach ich życia. Informowaliśmy Was między innymi o ujęciach w świątecznym klimacie, co uwieczniła na zdjęciu Klara – o tym TUTAJ. Lub Lewych na rajskich wakacjach, gdzie nie szczędzili sobie czułości – o tym natomiast TUTAJ.

Taniec Lewandowskiego z Klarą to HIT!

Każdy, kto choć trochę obserwuje profile Lewandowskich w sieci doskonale wie, że rodzina świetnie czuje się w swoim towarzystwie, a nawet przebywając w domu potrafi się dobrze bawić. Udowadnia to nowa relacja Lewej, którą pochwaliła się na swoim InstaStory.

Rodzina Lewandowskich postanowiła przywitać weekend wspólnym tańcem. Ania nagrała i udostępniła filmik, na którym Robert tańczy z małą Klarą. Co ciekawsze, oboje mogą pochwalić się niezłymi ruchami! Sami zobaczcie!

A Wy, jak przywitaliście weekend?

To również może Was zainteresować: Lewandowscy nagrali uroczy filmik, jak tańczą. Ich taniec kipi miłością!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry