Połącz się z nami

Taniec Magdy Gessler podbija internet! W #gesslerchallenge wziął udział cały świat!

Rozrywka

Taniec Magdy Gessler podbija internet! W #gesslerchallenge wziął udział cały świat!

Tak bawią się Gesslerowie! Filmik, który Magda Gessler udostępniła w swoich mediach społecznościowych to prawdziwy hit tych wakacji! Spodziewaliście się, że szalona rodzinka Gesslerów ma takie zdolności taneczne? Musicie to zobaczyć!

Magda Gessler dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje” stała się jednym z największych autorytetów kulinarnych w naszym kraju. Polacy ją pokochali za jej niekonwencjonalne podejście do życia. Królowa smaku jest również znana ze swoich wpisów na profilu w social mediach. Teraz pokazała całemu światu, jak bawi się na wakacjach z rodziną, a taniec Magdy Gessler podbija internet! Zobaczcie!

Restauratorka jakiś czas temu wyjechała do Kanady, gdzie mieszka jej partner Waldemar Kozerawski. W czasie urlopu dołączyła do nich córka Magdy Gessler, Lara, z którą restauratorka ma wspaniały kontakt, czego dowodem na to jest ich rodzinne nagranie!

Gessler filmikiem zachęciła swoich fanów, których nazywa pieszczotliwie „Zakonem Miłości”, do wzięcia udziały w tak zwanym #gesslerchallenge! Zasady jej wyzwaniu są bardzo proste, a zabawa gwarantowana!

O co chodzi w #gesslerchallenge Magdy?

Na profilu restauratorki pojawiło się nagranie opatrzone hasłem #gesslerchallenge, na którym widać Magdę, Larę i Waldemara, którzy oddają się w pełni szalonemu tańcowi, a piosenka, którą słyszymy w tle to soundtrack do filmu „Chef” pod tytułem „West Coast Poplock”.

View this post on Instagram

Dzieje się ♥️??? @lara_gessler #gesslerchallenge

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Taniec Magdy Gessler podbija internet, czego dowodem jest to, że tysiące użytkowników wzięło udział w wyzwaniu, publikując swoje wersje #gesslerchallenge. Fani restauratorki próbują odwzorować ruchy gwiazdy i jej bliskich.

Magda na swoim profilu na Instagramie udostępnia najlepsze z nich i jak możemy zauważyć, nagrania pochodzą nie tylko z Polski, ale z całego świata!

To, że królowa smaku ma wielki dystans do siebie, było wiadomo już od dawna. Jednak teraz tym nagraniem udowodniła, że dzięki tak prostemu pomysłowi można zrobić z tego niezły hit i rozbawić ludzi na całym świecie!

Musimy przyznać, że kreatywność zarówno Magdy, jak i internautów nie zna granic, a niektóre filmiki są naprawdę godne podziwu! Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wyzwaniu !

Zobaczcie poniżej kilka filmików ludzi, którzy wzięli udział w tym szalonym wyzwaniu Magdy!

View this post on Instagram

Królowe ?? #gesslerchallenge

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Przyjmiecie też wyzwanie?

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry