Połącz się z nami

„Taniec z Gwiazdami 12”: Andrzej Piaseczny znowu szokuje! Zadrwił ze słów ojca prezydenta na wizji!

Piasek

Z życia gwiazd

„Taniec z Gwiazdami 12”: Andrzej Piaseczny znowu szokuje! Zadrwił ze słów ojca prezydenta na wizji!

Andrzej Piaseczny w 4. odcinku Tańca z Gwiazdami już na samym początku odniósł się do słów ojca prezydenta Jana Tadeusza Dudy. Piasek nie omieszkał skomentować wypowiedzi na temat osób LGBT.

Co powiedział Jan Duda?

Ojciec Andrzeja Dudy w rozmowie z Newsweekiem odniósł się do uchwały anty-LGBT. Jak podkreślił, w Polsce agresja wobec osób LGBT jest wyolbrzymiana. Dodał również, że większe zagrożenie stwarza twierdzenie o możliwości wyboru płci. 

Według Jana Tadeusza Dudy homoseksualizm jest w dużym stopniu zjawiskiem zaraźliwym. 

„Po prostu homoseksualizm jest w znacznym stopniu zjawiskiem zaraźliwym. Twierdzenie, że płeć to jest kwestia wyboru, które staje się u nas modne, utrudnia dzieciom rozwój psychofizyczny”-powiedziała Jan Tadeusz Duda. 

Na te słowa nie został obojętny Andrzej Piaseczny, który już na samym początku postanowił się odnieść do powyższych słów ojca prezydenta.

Andrzej Piaseczny komentuje słowa Jana Dudy

Nie da się  ukryć, że słowa Jana Tadeusza Dudy odbiły się szerokim echem w mediach. Piasek po występie Sylwii Bomby od razu postanowił skwitować wypowiedź ojca prezydenta. Jak mogliśmy usłyszeć na wizji:

„Nie wiem, czy państwo wiecie. Od wczoraj w internecie krąży nieśmiała teza pewnego naukowca, że ode mnie można się czymś zarazić. Otóż można się zarazić… wysokimi notami dla uczestników”– powiedział przekornie Piasek.

To nie pierwszy raz kiedy Andrzej Piaseczny głośno mówi o tym, co myśli. Z jego ust mogliśmy już usłyszeć, że po zwolnieniu z TVP niemal pomylił studia, ale w końcu trafił we właściwe miejsce:

„Z przyzwyczajenia poszedłem do innego studia, ale tamta telewizja postawiła barykady, więc jestem”– powiedział Piasek w pierwszym odcinku Tańca z Gwiazdami.

Coś nam podpowiada, że to nie ostatnia tak odważna wypowiedź artysty. Czym jeszcze nas zaskoczy?

Źródło: TVN

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry