Połącz się z nami

„Taniec z Gwiazdami 12”: Iza Małysz zmaga się z ogromnym bólem! Da radę zatańczyć? Niepokojące wieści…

Iza Małysz i Stefano Terrazzino.

Zdrowie i dieta

„Taniec z Gwiazdami 12”: Iza Małysz zmaga się z ogromnym bólem! Da radę zatańczyć? Niepokojące wieści…

Już w poniedziałek 20 września na naszych ekranach zobaczymy 4. odcinek Tańca z Gwiazdami. Gwiazdy dają z siebie wszystko na treningach, co często prowadzi do poważnych kontuzji. Tym razem z ogromnym bólem zmaga się Iza Małysz. Czy zdoła zatańczyć?

Taniec z Gwiazdami 12

Jedną z gwiazd, która zdecydowała się na udział w nowej edycji Tańca z Gwiazdami, jest Izabela Małysz. Żona Adama Małysza w programie uczy się kolejnych kroków tanecznych pod czujnym okiem znakomitego tancerza Stefano Terrazzino.

Przed nami już czwarty odcinek. Jak do tej pory z programu odpadli Denis Urubko i Janja Lesar, Fit Oldboy i Paulina Biernat oraz Radek Liszewski i Lenka Klimentova. W rywalizacji o kryształową kulę nadal pozostało siedem par. Jedną z nich są Iza i Stefano, jednak forma uczestniczki programu przed kolejnym odcinkiem nie wygląda za ciekawie.

Izabela Małysz jest na bardzo silnych lekach przeciwbólowych. Obolałe mięśnie, silny ból pleców, stłuczenia i pęknięte żebro nie ułatwiają jej poruszania się w tańcu. Czy żona Adama Małysza zdecyduje się na odejście z Tańca z Gwiazdami?

Iza Małysz zrezygnuje z Tańca z Gwiazdami?

Taneczna partnerka Stefano w rozmowie z portalem Pomponik zdradziła nieco więcej na temat swojego stanu zdrowia. Nie ukrywa, że doskwierający jej ból daje się we znaki. Nie da się ukryć, że gwiazdy, które decydują się na udział w tej produkcji bardzo często doznają kontuzji, gdyż ich ciało nie jest przyzwyczajone do tego typu obciążeń.

„Mam ponaciągane i nadwyrężone mięśnie międzyżebrowe, co wiąże się z ogromnym bólem. Taka dramatyczna sytuacja trwa od tygodnia, od ostatniego odcinka. Ból promieniuje spod ręki, łopatki, aż do bioder. Jest to bardzo uciążliwe, a wiadomo, że taniec wymaga podnoszeń, dużo się na tych plecach dzieje. […]

Z nami amatorami jest ten problem, że profesjonalny tancerz jest w stanie tak pracować, by jego ciało nie było szarpane. A my nie jesteśmy przygotowani do wielu figur, więc stąd wynikają te kontuzje”– powiedziała Iza w rozmowie z Pomponikiem.

Iza Małysz i Stefano Terrazzino.
Iza i Stefano w 3. odcinku Tańca z Gwiazdami.

Iza nie ukrywa, że doskwierający ból bardzo przeszkadza jej w tańcu. Jednak jak zaznaczyła, nie ma zamiaru od razu się poddawać i wyjdzie na parkiet w kolejnym odcinku.

„Mam już swój wiek i widzę ograniczenia ciała, więc nie jest to prosta sprawa. Ale tak od razu się poddać? Zobaczymy, jak dalej będzie rozwijał się i promieniował ten ból”-dodała Iza.

Izabela może liczyć na wsparcie swojego męża. Otrzymuje również ogromne wsparcie od całej ekipy programu. Dodajmy, że nie tylko Iza zmaga się z bólem. Sylwia Bomba w poprzednim odcinku zatańczyła ze złamanym żebrem, a więcej na ten temat przeczytacie poniżej.

Trzymamy kciuki za występ Izy Małysz w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami.

Zobacz także: Sylwia Bomba ma złamane żebro! Zrezygnuje z programu?

Źródło: Pomponik / Instagram Tańca z Gwiazdami

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry