Połącz się z nami

„Taniec z Gwiazdami 12”: Izabela Janachowska wróci do tanecznego show? Zaskakujące doniesienia!

Izabela Janachowska

Rozrywka

„Taniec z Gwiazdami 12”: Izabela Janachowska wróci do tanecznego show? Zaskakujące doniesienia!

W ostatnim czasie do mediów dotarła informacja, że Izabela Janachowska odeszła ze stacji TVN. To jednak wcale nie oznacza zakończenia telewizyjnej kariery. Okazuje się, że ślubna ekspertka pojawi się w 12. edycji programu Taniec z Gwiazdami!

Taniec z Gwiazdami

Już jesienią widzowie będą świadkami kolejnej, 12. już edycji tanecznego show. Emocji z pewnością nie zabraknie! Przypominamy, że w programie występują znane gwiazdy, które w parze z profesjonalnymi tancerzami wykonują choreografie. Nagrodą główną jest Kryształowa Kula oraz czek o wartości 100 tys. dla gwiazdy i 50 tys. dla tancerza. Gwiazdy ocenią: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. 

Zobacz także: Pełen skład gwiazd w TzG 12

Izabela Janachowska wróci do TzG?

W ostatnich dniach do mediów dotarła zaskakująca informacja dotycząca Izabeli Janachowskiej, która zakończyła współpracę ze stacją TVN. Prowadziła tam liczne programy związane z tematyką ślubną, m.in. I nie opuszczę cię aż do ślubu, Ślub marzeń, a także Panny młode ponad miarę dla stacji TLC, który po czasie przekształcono na Pary młode ponad miarę. Nie da się ukryć, że kariera Izabeli prężnie się rozwijała. Mimo to, zdecydowała się odejść ze stacji.

„Izabela Janachowska postanowiła rozstać się z TVN. W piątek rzuciła papierami. Odchodzi do konkurencji” – poinformowało źródło Pudelka.

Z kolei Plotek.pl dotarł do kolejnych zaskakujących informacji. Mianowicie informator serwisu przekazał, że Izabela wróci do Tańca z Gwiazdami!

„Na pierwszy ogień wróci jednak do swojego „telewizyjnego domu” – „Tańca z Gwiazdami”. Karierę taneczną zawiesiła wprawdzie po kontuzji, ale od tego czasu minęło parę lat. Teraz wszystko wskazuje na to, że zaliczy wielki powrót na parkiet” – powiedział informator Plotka.

Warto wspomnieć, że Izabela Janachowska reprezentuje najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć, takich jak mistrzostwo Polski, a także 3. miejsce na Mistrzostwach Świata. Ponadto Iza w latach 2009-2011 występowała w Tańcu z Gwiazdami, a jej partnerami byli m.in. Radosław Majdan czy Przemysław Saleta. W 2014 roku zatańczyła również z Rafałem Brzozowskim, jednak z powodu kontuzji kolana tancerka musiała zrezygnować z programu.

Warto jednak podkreślić, że zarówno stacja jak i sama Izabela nie potwierdzili oficjalnie powrotu do programu.

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

źródło: plotek.pl, pudelek.pl, Instagram Tanieczgwiazdami, Izabelajanachowska

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry