„Taniec z gwiazdami 13”: Piasek wróci do jury? Słowa piosenkarza mogą zaniepokoić jego fanów

7 maja 2022
Przez: : W.M.

Jakiś czas temu Andrzej Piaseczny zorganizował na swoim oficjalnym profilu popularne Q&A. Piosenkarz udzielał odpowiedzi na liczne pytania internautów, a część z nich dotyczyła jego udziału w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami. Czy Piasek będzie jurorem w 13. edycji TzG?

Taniec z gwiazdami 13

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że program Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars to jeden z najbardziej popularnych i najchętniej oglądanych show stacji Polsat.

Program doczekał się już 12. sezonów, a ostatnią edycję wygrał aktor Piotr Mróz, któremu partnerowała Hania Żudziewicz. W finale para walczyła z Kajrą oraz Rafałem Maserek, którzy ostatecznie zajęli drugie miejsce.

Zobacz także: Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w nowej edycji TzG?

Fani tanecznego show z wielkim zniecierpliwieniem oczekują, aż produkcja ogłosi, kiedy na ekranach pojawi się kolejny 13. sezon Tańca z gwiazdami. Chociaż wielu widzów spodziewało się, że nowe odcinki emitowane będą już we wiosennej ramówce Polsatu, wszystko wskazuje na to, że kolejny sezon zawita na ekrany dopiero jesienią.

Andrzej Piaseczny będzie dalej jurorem?

Andrzej Piaseczny dołączył do grona jurorów programu Taniec z gwiazdami w 12. edycji. Razem Iwoną Pavlovic, Andrzejem Grabowskim i Michałem Malitowskim oceniał postępy taneczne uczestników show.

Wielu widzów, którzy czekają na nowy sezon, zastanawia się, czy Piasek pojawi się także w kolejnej edycji TzG. Ostatnio Andrzej zorganizował na swoim profilu w mediach społecznościowych Q&A. Pytania od fanów w dużej mierze związane były z programem, w którym miał okazję być jurorem.

W odpowiedzi na jedno z pytań Piaseczny przyznał, że bycie jurorem w Tańcu z gwiazdami, kosztowało go wiele stresu.

„To jest stres, żeby nie dać jakiejś gafy, nie pomylić rodzaju tańca czy ładnie spuentować. Kiedy propozycja zostania jurorem do mnie dotarła, nie wahałem się nawet 10 sekund, ale im było bliżej do pierwszego programu, to pytałem sam siebie – chłopie, co ty sobie zrobiłeś?!”

Fani artysty dopytywali także, czy Piasek pojawi się w 13. edycji Tańca z gwiazdami? Piosenkarz zdradził, że póki co nie otrzymał od produkcji zaproszenia, ale gdy tylko to nastąpi, powie o tym.

„Chcę powiedzieć, że telewizja to jest takie medium, gdzie wszystko wydarza się z sezonu na sezon i nie mamy tu kontraktów długoterminowych podpisanych na wiele lat. Kiedy tylko dostanę takie zaproszenie, to z całą pewnością podzielę się tą informacją.”

Czy Piasek chciałby kiedyś wystąpić w Tańcu z gwiazdami jako uczestnik? Okazuje się, że wokalista zdecydowanie bardziej woli pozostać jurorem.

„Niechże się zastanowię… Moja obecna pozycja troszkę bardziej mi odpowiada” – dodał

Andrzej Piaseczny w TZG
Andrzej Piaseczny, fot. AKPA

Czekacie na nowy sezon tańca z gwiazdami?

źródło: Instagram A. Piasecznego/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej