„Taniec z Gwiazdami 13”: Stawki uczestników nowej edycji. Gaża Rozenek bije na głowę resztę gwiazd

6 lipca 2022
Przez: : W.M.

Nowa edycja program Taniec z Gwiazdami zbliża się wielkimi krokami. Do mediów trafiły informacje o tym, ile zarobią uczestnicy kolejnego sezonu TzG. Niewątpliwie najwięcej w tej edycji zgarnąć może Małgorzata Rozenek. Stawki gwiazd 13. sezonu Tańca z Gwiazdami.

Nowa edycja Tańca gwiazdami

Program Taniec z Gwiazdami to wyjątkowo lubiany przez widzów taneczny format, który od lat pojawia się na antenie stacji Polsat.

Już jesienią fani show zobaczyć będą mogli kolejną edycję, w której wystąpią nowe gwiazdy. Uczestnicy przez kilka tygodni pod okiem profesjonalnych tancerzy będą uczyć się postaw tańca, a następnie prezentować swoje umiejętności na parkiecie w odcinkach na żywo. Jest o co walczyć. Dla pary, która wygra, przewidziana jest nagroda w wysokości 100 tys. złotych dla gwiazdy oraz 50 tys. złotych dla tancerza.

Poznaliśmy już kilka nazwisk gwiazd, które zdecydowały się na udział w 13. edycji Tańca z gwiazdami. W nowym sezonie na parkiecie zobaczymy m.in. Krzysztofa Rutkowksiego, Ilonę Krawczyńską, Maję Włoszczowską, Łukasz Płoszajskiego, oraz Jacka Jelonka.

Zobacz także: Jacek Jelonek zatańczy w Tańcu z Gwiazdami z innym mężczyzną. Pierwsza męsko-męska para w historii polskich edycji show.

Coraz głośniej mówi się także, że w kolejnym sezonie Tańca z Gwiazdami zobaczymy również Małgorzatę Rozenek czy Magdę Mołek, jednak dotychczas produkcja nie potwierdziła tych informacji.

Ile zarabiają uczestnicy Tańca z gwiazdami 13? Stawki

Wynagrodzenia gwiazd Tańca z Gwiazdami od lat wzbudzają ogromne zainteresowanie fanów show. Każdy z uczestników może bowiem liczyć na inną, wynegocjowana przez siebie kwotę i niewątpliwie zależne jest to od popularności uczestników. Największe gwiazdy od zawsze mogą liczyć na najwyższe stawki.

Ile zarobią uczestnicy nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Super Express dotarł do informacji, jakie stawki wynegocjowały gwiazdy.

Według tabloidu najwięcej za odcinek otrzyma Małgorzata Rozenek, która podobno wynegocjowała aż 35 tys. złotych. Nieco mniejszą jednak wciąż wysoką sumę 30 tys. złotych otrzyma Krzysztof Rutkowski. Detektyw przyznał jednak wcześniej, że zarobione w Tańcu z Gwiazdami pieniądze przeznaczy na cele charytatywne.

Małgorzata Rozenek w Tańcu z Gwiazdami
Małgorzata Rozenek/fot. Instagram

Ile zarobią pozostałe gwiazdy Tańca z Gwiazdami? Jak donosi Super Express, Magda Mołek może liczyć na 25 tys. złotych za odcinek, Maja Włoszczowska – 10 tys. złotych, Łukasz Płoszajski – 9 tys. złotych, natomiast Ilona Krawczyńska – 5 tys. złotych. Warto jednak podkreślić, że informacje te nie są potwierdzone, podobnie zresztą jak udział w programie Taniec z Gwiazdami Małgorzaty Rozenek i Magdy Mołek.

źródło: Se.pl/Instagram TzG/Instagram Małgorzaty Rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej