„Taniec z Gwiazdami 13”: Wiesław Nowobilski chce zrezygnować z programu?

28 września 2022
Przez: : W.M.

Wiesław Nowobilski jest jednym z uczestników najnowszej edycji show Taniec z Gwiazdami. Kierownik budowy z programu Nasz nowy dom podobno jest coraz bardziej zmęczony udziałem w tanecznym show. Czy sam zrezygnuje z Tańca z Gwiazdami?

Taniec z Gwiazdami 13

Udział w najnowszej edycji programu Taniec z Gwiazdami rozpoczęło jedenaście znanych z show-biznesu gwiazd. Z każdym odcinkiem jedna z par decyzją widzów musiała pożegnać się z programem. Szanse na Kryształową Kulę i wygranie nagrody głównej w wysokości 100 tys. złotych stracili już Łukasz Płoszajski, Krzysztof Rutkowski, Maja Włoszczowska, Agnieszka Litwin oraz Michał Mikołajczak, który w 5. odcinku Tańca z Gwiazdami odpadł z programu w parze z Julią Suryś.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz pomylił się na wizji. ALE WPADKA.

W rywalizacji o wygranie 13. edycji Tańca z Gwiazdami wziąć walczy jeszcze sześć par, ale już w kolejnym odcinku jedna z nich także zakończy swoją przygodę z programem. Przed uczestnikami spore wyzwanie, gdyż w najnowszym odcinku TzG będą musieli zaprezentować się przez jurorami i widzami w aż dwóch układach tanecznych.

Nowobilski zrezygnuje z TzG?

Wiesław Nowobilski po Krzysztofie Rutkowskim jest jednym z najstarszych uczestników 13. edycji Tańca z Gwiazdami. Jak informują media, kierownikowi budowy doskonale znanemu widzom z programu Nasz nowy dom, zaczyna doskwierać coraz większe zmęczenie.

„Wiesiek jest już mocno zmęczony treningami i programem. Nie spodziewał się, że to będzie wymagało od niego aż tyle energii. Cieszy się, że mógł trochę schudnąć, przeżyć przygodę życia i poznać tylu wspaniałych ludzi, ale powoli zaczyna mu brakować sił do trenowania, zwłaszcza że w najbliższy poniedziałek każda z par zaprezentuje aż 2 tańce.”

Jako donosi źródło WP, Nowobilski pogodził się z tym, że może opuści program już ostatnim odcinku i za kulisami nie ukrywał, że będzie to dla niego ulga. Mimo iż jest zmęczony, gdyż treningi i występy dają mu w kość, nie ma zamiaru sam zrezygnować z udziału w programie Taniec z Gwiazdami.

„Był przygotowany i gotowy, że pożegna się z programem w ostatnim odcinku i za kulisami nie ukrywał, że byłaby to dla niego duża ulga. Nie zamierza oczywiście jednak rezygnować, bo bardzo docenia wsparcie widzów i całej produkcji” – informuje źródło WP

Kibicujecie Wiesławowi Nowobilskiemu w Tańcu z Gwiazdami?

Wiesław Nowobilski, Janja Lesar/fot AKPA

źródło: wp.pl/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej