“Taniec z Gwiazdami 14”: Takiego duetu nikt się nie spodziewał! Mają szansę na finał?

28 stycznia 2024
Przez: : M.J

Po dłuższej przerwie na nowo zobaczymy kolejną edycję tanecznego show Polsatu. Program Taniec z Gwiazdami 14 wystartuje już wiosną obecnego roku. Jednym z tancerzy, który będzie starał dojść do wielkiego finału będzie Marcin Hakiel. Media obiegła informacja, kto będzie jego partnerką.

Taniec z Gwiazdami 14

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja uwielbianego przez Polaków programu Taniec z Gwizdami. Ostatnia z nich odbyła się jesienią 2022 roku. Następnie, ze względu na zmiany w Polsacie, program został wstrzymany. Najnowsza edycja odbędzie się już na wiosnę.

Dużym zaskoczeniem okazał się zmieniony skład jury. W dalszym ciągu taneczne zmagania gwiazd będzie oceniać Iwona Pavlović, do której dołączą nowi jurorzy. Będą nimi Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak oraz Tomasz Wygoda. 

Kogo zobaczymy w nowej edycji? Produkcja co bądź uchyla rąbka tajemnicy zdradzając kolejnych uczestników. W 14 edycji Tańca z Gwiazdami zatańczą: Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Baleja, Anita Sokołowska, Fillip Chajzer i Maffashion.

Z kim zatańczy Marcin Hakiel?

Jednym z tancerzy, który będzie starał się poprowadzić swoją partnerkę do zwycięstwa po Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną, będzie Marcin Hakiel, który już raz wygrał taneczne show ze swoją byłą już żoną – Katarzyną Cichopek.

View this post on Instagram

A post shared by Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Zobacz także: Taniec z Gwiazdami 14: Ujawniono kolejną uczestniczkę. Internauci już wróżą jej zwycięstwo!

Serwis Plotek dotarł do informacji, kto będzie jego partnerką. Jak się okazuje, Marcin Hakiel zatańczy z jedną z bohaterek Królowych życia, a dokładnie z Dagmarą Kaźmierską! Co ciekawsze, tancerz początkowo wystraszył się swojej partnerki:

“Marcin początkowo się jej wystraszył, bo bardzo różni ich temperament. W końcu jednak później stwierdził, że duet z nią będzie dla niego ciekawym doświadczeniem. Zachęciło go też to, że nowy reality show Dagmary bardzo dobrze się ogląda w Polsacie, więc liczy, że jej liczni fani zostawią ich długo w programie” – portal cytuje informatora.

Portal postanowił skontaktować się z Hakielem, który nie potwierdził ani nie zaprzeczył najnowszym doniesieniom:

“Bez komentarza” – skwitował.

Myślicie, że ten duet ma szansę na wygraną?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej