“Taniec z Gwiazdami 14”: Ogromne zmiany w gronie jury! Znamy nazwisko pierwszej uczestniczki

28 grudnia 2023
Przez: : W.M.

Na ten moment czekali wszyscy fani tanecznego show stacji Polsat. Taniec z Gwiazdami ma wrócić na ekrany już wiosną 2024 roku. Jak podają media, widzów czekać mają jednak spore zmiany. Z dotychczasowych jurorów w składzie ma pozostać tylko jedna osoba. Wyciekło także nazwisko pierwszej uczestniczki, która prawdopodobnie walczyć będzie o Kryształową Kulę.

Taniec z Gwiazdami powraca

Długo oczekiwany powrót popularnego programu tanecznego Polsatu, Tańca z Gwiazdami, ma nastąpić już wiosną 2024 roku. Według doniesień mediów, widzów czekają jednak znaczne zmiany.

Taniec z Gwiazdami to niewątpliwie jedno z najbardziej popularnych programów rozrywkowych w telewizji. Początkowo emitowany na antenie TVN, od kilku lat produkcją show zajmuje się stacja Polsat.
Ostatnia, wyemitowana jesienią 2022 roku, 13. edycja Tańca z Gwiazdami zakończyła się triumfem Ilony Krawczyńskiej i Roberta Rowińskiego. Choć fani programu liczyli, że show szybko wróci na ekrany, to jednak tak się nie stało.

W jednym z wywiadów Edward Miszczak przyznał, że największym wyzwaniem Tańca z Gwiazdami jest to, że już niemal wszyscy znani artyści brali udział w programie. Dlatego, gdy produkcja znajdzie osoby, które będą potrafiły przyciągnąć widzów, TzG wróci.

Zobacz także: „Taniec z Gwiazdami”: Problemy z uczestnikami. Miszczak „nie będzie tego programu”

Wszystko wskazuje na to, że ten moment nadszedł. 14. edycja Tańca z Gwiazdami ma zadebiutować na antenie Polsatu już wiosną 2024 roku.

Zmiany w 14 edycji Tańca z Gwiazdami

Według serwisu wirtualnemediap.pl, w nadchodzącej 14. edycji programu liczba jurorów zostanie zredukowana do trzech osób. Dotychczas oceniali uczestników Iwona Pavlovic, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Andrzej Piaseczny. W nowej edycji z dotychczasowego składu zostanie jedynie Iwona Pavlovic.

“Dzięki zmniejszeniu liczby jurorów każdy będzie miał więcej czasu na wypowiedź. Taka jest strategia Edwarda Miszczaka” – powiedział pracownik Polsatu w rozmowie z serwisem

Według doniesień o pracę nie powinni martwić się prowadzący. Zarówno Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, jak i Izabela Janachowska, mają pojawić się w nadchodzącym sezonie Tańca z Gwiazdami.

Dopiero w nowym roku stacja ma oficjalnie przekazywać informacje o uczestnikach, którzy tym razem walczyć będą o Kryształową Kulę, a także nagrodę pieniężną.

Chociaż doniesienia te nie są potwierdzone, wyciekło nazwisko pierwszej uczestniczki, która wystąpić ma w 14 sezonie TzG. Jak podaje Plotek.pl, jest nią Kinga Zawodnik.

Kinga, która zyskała rozpoznawalność między innymi dzięki programowi “Dieta czy cud”, wymownie skomentowała medialne doniesienia.

“Nie wiem, czy mogę udzielać oficjalnych informacji? Chyba nie. Na pewno nie dementuję, ale też i nie potwierdzam” –Zawodnik.

Czekacie na nowy sezon TzG?

Kinga Zawodnik, fot. AKPA
Andrzej Grabowski, Andrzej Piaseczny, Iwona Pavlović, Michał Malitowski, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej