“Taniec z Gwiazdami 15”: Wielka gwiazda zrezygnowała! Nie zobaczymy jej w nowej edycji?

4 lipca 2024
Przez: : W.M.

Na ten dzień czekają wszyscy fani tanecznego show “Taniec z Gwiazdami”. Na początku września na antenie stacji Polsat rozpocznie się nowa edycja uwielbianego przez widzów programu! Według medialnych doniesień, nie zobaczymy w niej jednak gwiazdy, która walczyć miała o Kryształową Kulę!

“Taniec z Gwiazdami” to jeden z najpopularniejszych formatów telewizyjnych, który od lat przyciąga przed ekrany tłumy widzów. Program początkowo emitowany przez TVN, w ostatnich latach znalazł swoje miejsce w ramówce Polsatu, który przejął prawa do jego nadawania i produkcji. Po niemal dwuletniej przerwie widzowie mieli okazję śledzić emocjonujące zmagania w 14. edycji show wiosną.
Ostatnia seria “Tańca z Gwiazdami” wróciła na ekrany z wielkim rozmachem, prezentując na parkiecie plejadę znanych osobistości. Wśród uczestników znalazły się takie gwiazdy jak Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czy Julia „Maffashion” Kuczyńska. Rywalizacja była zacięta, ale to Anita Sokołowska w parze z Jackiem Jeschke zdobyli serca zarówno jury, jak i publiczności, ostatecznie wygrywając kryształową kulę.

Blanka nie wystąpi w “Tańcu z Gwiazdami”?

Nowa edycja popularnego programu “Taniec z Gwiazdami” już jesienią zagości na antenie Polsatu. Choć szczegółów dotyczących obsady jeszcze nie potwierdzono, spekulacje na temat przyszłych uczestników już rozpoczęły się w mediach. Jedną z gwiazd, która otwarcie przyznała się do otrzymania zaproszenia, jest Majka Jeżowska. Znana piosenkarka stwierdziła, że po kilku latach otrzymywania propozycji od produkcji, zdecydowała się przyjąć wyzwanie i spróbować swoich sił w rywalizacji o kryształową kulę.

Również inne nazwiska zaczynają pojawiać się w kontekście kolejnej edycji. Wśród wymienianych są m.in. Mariusz Czerkawski, a także Blanka czy Julia Żugaj, co mogłoby przyciągnąć młodszych widzów.
Okazuje się, że prawdopodobnie Blanka nie weźmie udziału w nadchodzącej edycji “Tańca z Gwiazdami”, choć początkowo była pełna entuzjazmu do udziału w show. Jak donosi informator “Faktu”, artystka musiała zrezygnować z rozmów z producentami programu na skutek nacisków ze strony swojej wytwórni muzycznej.

“Była bardzo podekscytowana i naprawdę chciała wystąpić w show” – czytamy

Jak donosi źródło tabloidu, wytwórnia zaleciła 25-letniej wokalistce, aby skoncentrowała się na swojej karierze muzycznej i pracy nad nowym albumem. Z uwagi na to, że przygotowania do programu miały rozpocząć się już na początku sierpnia, Blanka stanęła przed koniecznością szybkiego podjęcia decyzji. Ostatecznie postanowiła, że w tym czasie priorytetem będzie muzyka.

Zobacz także: “Taniec z Gwiazdami: Kolejny uczestnik ujawniony? “Po latach odmawiania udziału w show zdecydował się”

Jeśli informacje te się potwierdzą, widzowie nie zobaczą Blanki w nowej edycji “Tańca z Gwiazdami”! Żałujecie?

Blanka, Fot. AKPA
Blanka, Fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej